Škola fantázie a IQ park

Bazény, tobogany, nespútané vlny a halloweenska Škola fantázie s IQ parkom si vás podmania od septembra do decembra. Halloween v Tatralandii

Areál Tatralandie vás aj túto jeseň privíta v halloweenskom šate s neopakovateľne tajomnou atmosférou. Čaká vás plávanie v čírej, termálnej alebo slanej vode pod palmami, jazdenie na toboganoch alebo surfovanie v Surf Waves Tatralandia, a to všetko spestrené halloweenskymi dekoráciami, hrami a originálnymi umeleckými dielami z rúk umelca Jaroslava Čecha.

I keď od veľkolepej svadby kostlivcov Seňority Conchity a Seňora Pedra ubehlo muchos vody v toboganoch a presypalo sa muchos vĺn v bazenoch Tatralandie, zaiste si spomeniete na grandióso krstiny ich syna Raffaelita. Odvtedy Raffaelito vyrástol a teraz sa teší ako zasadne do lavíc Školy Fantázie a vylúšti hlavolamy IQ Parku. Poďte toto dobrodružstvo prežiť s Raffaelitom.

Preplávajte slané aj sladké vody Tropikany, zvanej tiež Tropical paradise, prejdite hustým porastom tropických paliem a lian. Zavedieme vás do Školy fantázie, kde vám odhalíme čaro a krásu školských predmetov ako Hókus-pókus chémia, Prírodológia a tajov života na planéte Zem, Kostlivčina - jazyka Tatralandie či Telo-cviku. Svoje mozgové závity si preveria malí niños, ale aj veľkí muchos pri riešení rébusov IQ parku - stretnete sa s drakom, zájdete k Piškvorkovému hradu, zažijete hókusy pókusy v laboratóriu profesora Hydrogénia, dokonca si na hudobnej výchove zaspievate so Sirénou. Pre malých muchachos je pripravená detská hra. Žiačikovia dostanú žiacku knižku, do ktorej za splnené úlohy dostanú pečiatky aj známky.


Kúp si najlacnejšie vstupy online

Ušetri až 4€ na gopass.sk →IQ atrakcie

Počas jesene vás čakajú interaktívne atrakcie: 
• Pavúčie kocky - vyskladáte si svojho pavúka 
 Dračie kocky - vyskladáte si svojho draka 
 Piškvorkový hrad - vycibríte si svoje logické myslenie 
 Tajomná Siréna - zvuk, ktorý výda, vás prekvapí 
 Trojhlavý drak - môžete hýbať jeho hlavou, chvostom, očami aj krídlami 
 Pokusné laboratórium - s bláznivým profesorom Hydrogéniom zažijete chvíle, keď pokus v laboratóriu nevychádza. Pridajte sa k nám a vyskúšajte si svoju zručnosť na bláznivých atrakciách.


Náučný chodník

Aká by to bola škola, keby ste sa v nej niečo nedozvedeli? Tatralandia je nevšedné miesto plné zaujímavostí. Prejdite si náš náučný chodník, na ktorom nájdete všetky IQ Pointy. Tie vám prezradia také kuriozity, o ktorých ste ani netušili. Viete, že sa v Tatralandii nachádzajú exotické rastliny ako banánovník či kokosovník? Že tu narazíte na žraloka, na Nema, slávnu rybičku, ba dokonca tigra? Že tu kedysi dávno stroskotala pirátska loď a doteraz tu natrafíte na pirátov? A že sa budete kúpať v slanej vode, viac slanej ako je v Baltickom mori? Ale to nie je všetko a chcete vedieť a vidieť viac, príďte do Tatralandie a IQ pointy vám prezradia kuriozity, ktoré budú zaujímať všetky vekové kategórie.


Olá, Škola hrou volá!

Poďte si vyskúšať školu úplne inak. Tu sa vyučujú tie najpozoruhodnejšie predmety a môžete sa zapojiť do detskej hry o najlepšieho žiaka Tatralandie. Každý malý návštevník sa stane žiakom v Škole fantázie, dostane svoju žiacku knižku a za úspešne vyplnený test dostane ozajstné známky aj pečiatky. Ak chce vyzbierať všetky pečiatky a mať samé jednotky, treba prejsť všetky IQ atrakcie a IQ pointy a správne vylniť test v žiackej knižke k detskej hre. Každá IQ atrakcia je jedinečná a zábavnou formou naučí žiakov viac z Hókus - pókus chémie, Kostlivčiny, Prírodológie aj Telo - cviku. Už sme spomenuli, že v tejto hre sa hrá o pobyt v Holiday Village Tatralandia, 4 vstupy do Tatralandie a voucher na nákup v Tatry Motion shopoch v hodnote 100 €. Všetkým držíme palce!

Viac informácií o detskej hre →


Tobogany a bazény

Vody Tropical Paradise prilákajú každého. Zabavíte ale aj odpočiniete si v 10 celoročných bazénoch so slanou, čírou aj termálnou vodou. Pravý relax vám poskytnú vodné chrliče, masážne postele a ďalšie vodné procedúry. Aj Ostrov pirátov z Karibiku je výnimočné miesto, kde jazda na 6 celoročných toboganoch zdvihne všetkým hladinu adrenalínu a najmenší sa vyšantia na detských šmýkačkách, v detskom bazéne či detskom svete. Len o lagúnu ďalej zažijete pravú hawajskú atmosféru. Tu vám poriadne zdvihne tlak surfovanie na nespútaných vlnách Surf Waves Tatralandia. V Tatralandii si každý príde na svoje.
Halloween Tatralandia 2017
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

PON-ŠTV (11:00 - 19:00) 
PIA (11:00 - 20:00) 
SO (10:00 - 20:00) 
NE (10:00 - 19:00) Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →