Tobogan Battle Opening

Dočkali sme sa. Slávnostné otvorenie nových MEGA toboganov je pripravené. Oslávte s nami 8. 7. 2018.A je to tu! Dočkali sme sa.

Slávnostné otvorenie nových MEGA toboganov je pripravené. Celá paráda sa bude konať dňa 8.7.2018 (nedeľa) priamo pred novými toboganmi. V hlavnej úlohe: modro-biely tobogan Delphin s celkovou dĺžkou takmer 140 m a žlto-biely tobogan 4 Family s dĺžkou 182 m. Pripravené je otvorenie nových toboganov, medzinárodné súťaže v rýchlej jazde, penová party, ale hlavne veľa, veľa letnej zábavy

Adrenalín zabezpečia nové tobogany, o krásne momentky sa postarajú Zuzana Plačková – kráľovná slovenského internetu a Monika Jákliová -  Miss Carat Tuning 2018. Športové emócie rozpumpujú Atilla Végh a Gábor Boráros – úspešní slovenskí MMA bojovníci. Zaspievať sa dá s Barborou Hazuchovou a jej skvelým songom „Tatralandia – miesto bláznivé“, zatancovať s veselými animátormi. K tomu majstrovský DJ a majster slova, ktorí nadchnú aj najtvrdšie nátury.


Kupujte teraz najvýhodnejšie vstupy online

Ušetri až 4€ na gopass.sk →Súťažiť v raftoch budú rôzne teamy – slovenský team za Tatralandiu, slovenský a poľský celebritný team, novinársky teamteam Royal Water. Hodnotí sa rýchlosť, štýl, bláznovstvá, sprievodné zvukové kulisy... Celkový dojem hodnotí odborná porota.

Náladu vylepší obrovská narodeninová torta pre každého. Veď Tatralandia oslavuje už 15-te narodeniny a oslávi ich grandiózne – s novými toboganmi.

Súboj Tobogan battle štartuje v nedeľu o 10:00 animačným programom a súťažami s moderátorom Valérom Ferkom. O 13:00 sa na viac ako 17 m vysokú toboganovú vežu postavia súťažné tímy so známymi osobnosťami. Bývalá playmate Zuzana Strausz Plačková odštartuje súťaž, v ktorej si zmerajú sily úspešní slovenskí bojovníci z MMA Attila Végh a Gábor BorárosMiss Carat Tuning 2018 Monika Jákliová. Poľsky tím sa predstaví v zastúpení herca Michała Mikołajczak, blogerky Magdy Bereda a herečky Katarzyny Chorzępa.


Buďte medzi prvými, ktorí zvládnu nové tobogany. Zapojte sa do súťaže na našom facebooku a vyhrajte miesto pre seba a svojho najbláznivejšieho kamaráta v súťažnom rafte Tatralandie.

Summer Party

Po slávnostnom otvorení nových toboganov Delphin a 4Family a po vyhlásení víťaza Tobogan Battle Openning bujará zábava pokračuje na netradičnom mieste, a to v Hurricane Factory do 17:00. Spoločne si zaspievame s Barborou Hazuchovou, roztancujú vás podmanivé rytmy v podaní DJ East Luka a pokocháte sa na jedinečnej leteckej show inštruktorov z Hurricane Factory.

Čakáme vás, 8. 7. 2018 o 17:00 v Hurricane Factory!Partneri/PartnersPredĺžte si pobyt na Liptove

a ubytujte sa v útulných chatkách Holiday Village Tatralandia.

Tel.: +421 44 290 13 23
Email: reservation@tatralandia.sk


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY →