Silvester párty s Egom

Tropický Silvester v Tatralandii je odviazaná párty v bazénoch
 s pestrým programom a exotickými drinkami v bazéne, na ktorú sa nezabúda.

Užite si poslednú noc v roku netradične - v trópoch! Tatralandia 31. 12. 2018 pripravila veľkolepú party na oslavu konca roka. Zažite pravú silvestrovskú atmosféru a oslávte príchod nového roka v bazénoch či na toboganoch. Veľkolepým vyvrcholením starého roka bude vystúpenie speváka EGA, ktorého hity si môžete vychutnať priamo z bazéna.

Silvester v Tatralandii prepojí netradične priestor na oslavu Silvestra – bazény, tobogany a sauny – s pestrými vystúpeniami tanečníc Vivas dance group, skvelým DJ-om Martinom Cehelským, ktorý vytvorí pravú párty atmosféru, a k tomu všetkému neodmysliteľne patrí obľúbená tombola a samozrejme pravý silvestrovský ohňostroj!

Silvester párty sa uskutoční v obľúbenej Tropickej časti – Tropical Paradise, kde sa budete cítiť ako v raji. Budete obklopení exotickými palmami, vychutnáte si miešané drinky priamo v bazéne, prípadne si môžete zašnorchlovať s rybičkami alebo si zaplávať v slanej morskej vode. Ak hľadáte niečo adrenalínovejšie, bude pre vás predĺžená otváracia doba Surf Waves Tatralandia a môžete surfovať na vlnách Tatralandie s našimi inštruktormi. Alebo sa môžete dosýta vysaunovať v našom Keltskom saunovom svete.


Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.Cenník vstupov na Silvester párty 2018

Dieťa
(do 12 r.)
Dospelí
(nad 12 r.)
Offline nákup na pokladni v stredisku (do 30. 12. 2018)Grátis22 €
Offline nákup na pokladni v stredisku (deň podujatia 31. 12. 2018)Grátis27 €
Doplatok ku vstupu do aquaparku (31. 12. 2018)Grátis13 €
Doplatok do Wellness & Spa (31. 12. 2018 od 18:00 do 23:00)-15 €
Vždy najvýhodnejšie vstupy a zľavy nájdete na www.gopass.sk


- Program prebieha v čase od 18:00 - 03:00 hod.
- Zmena programu vyhradená.
- Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
- Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.EGO

Michal Straka, známy pod umeleckým menom Ego, je slovenský raper a spevák. Je členom skupiny Kontrafakt. V roku 2012 začal aj sólovú kariéru vydaním singlu "Žijeme len raz", ktorý sa v roku 2012 stal hitom č. 1 v slovenských rádiách. V Tatralandii si môžete užiť jeho hudbu priamo z bazéna.

Vivas Dance Group

Energické tanečné vystúpenie s pestrofarebnými kostýmami, chytľavou hudbou a očarujúcimi dievčatami. Presne to vám prinesie Silvester s Vivas dance group. Celú noc budú svojimi choreografiami dotvárať pravú párty atmosféru.

DJ Martin Cehelský

Martin Cehelský je mladý energický DJ, ktorý dokáže vytvoriť tú najlepšiu silvestrovskú párty zábavu a do Tatralandie sa nám skvele hodí. Hráva v top slovenských a českých kluboch a po boku DJ-skej špičky - Dja EKG, Emtydee, Drahosha, Elsyho  alebo Milana Lieskovského. 


Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

PON-ŠTV (11:00 - 19:00) 
PIA (11:00 - 20:00) 
SO (10:00 - 20:00) 
NE (10:00 - 19:00) Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →