Dovolenka pre rodiny s deťmi

WOOOW leto v Tatralandii, celá rodina nájde najvýhodnejšie vstupy na www.gopass.sk a deti do 6 rokov grátis.

Kam s rodinou alebo deťmi? No predsa do Tatralandie, pretože náš tropický raj je ideálna voľba na leto plné zábavy a dobrodružstva.


Poďte stráviť leto plné WOOOW zážitkov, dobrodružstva a chvíľ k nám do Tatralandie. Vo vnútorných aj vonkajších bazénoch si rodičia so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno. A ak milujete život na hrane a zvýšenú hladinu adrenalín, dajte si jazdu na jednom z našich 28 toboganov. Najbláznivejšiu jazdu si však celá rodina užije na najväčších toboganoch široko ďaleko, na Delphine a 4Family. Je to stále málo adrenalínu? Tak naskočte na surf a okúste divoké vlny Surf Waves Tatralandia. Okrem toho nás budú baviť denné animácie s maskotmi Tatralandie Tajom a Tarou. Pre tých úplne najmenších v sprievode rodičov či najbližších máme pripravené tiché a pokojné miesto.Mapa areálu Tatralandie →


Tak, teraz vám je už jasnejšie, kde by ste chceli stráviť to najviac WOOOW leto s rodinou? Prejdite nižšie a presvedčte sa sami, že u nás vám nuda nehrozí.Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk →

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.Bazény pre malých aj veľkých

Užite si skutočný oddych aj zábavu vo vonkajších aj vnútorných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou. Samozrejme, nezabudli sme na deti, ktoré na nudu zabudnú v detskom bazéne v hale Karibik alebo vo vonkajšom detskom bazéne Amazónia.

Zistite viac o bazénoch →


Tobogany a šmýkačky pre deti


Tatralandia je raj toboganov, a nájdete ich u nás až 28. Najnovšie tobogany sú obrovské a volajú sa Delphin a 4 Family, no jazda na každom našom tobogane je zaručená zábava. V sprievode rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Zistite viac o toboganoch →


Deti do 6 rokov majú vstup grátis


Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte k nám, nudiť sa určite nebudete.


Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Animácie

 

V Tatralandii vás budú zabávať nápadité a energické animácie. Tie nie sú určené len pre detských členov rodiny, ale aj pre rodičov či starých rodičov. Jednoducho sa celá rodina zabáva, užíva si, tancuje a cvičí s našimi vysmiatymi animátormi - to je pravá, smiechom nabitá atmosféra.

Zistite viac o animáciách →


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Jen pár kroků od bazénů vás čeká pohodlné ubytování v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia můžete vstupovat bez omezení. K dispozici máte také dětské hřiště, tenisový kurt, basketbalové hřiště, bowling, stolní fotbal, 5D kino a mnoho dalšího.

Zistite o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →