Dovolenka pre rodiny s deťmi

Užite si leto v Tatralandii s celou rodinou aj počas chladných mesiacov. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

Tatralandia je ideálna voľba na deň plný zábavy a dobrodružstva pre celú rodinu


Poďte stráviť chladné dni plné tropických teplôt, nezabudnuteľných zážitkov, dobrodružstva a srandy k nám do Tatralandie. Rodičia si so svojimi ratolesťami užijú každý deň naplno vo vnútorných bazénoch či na krivoľakých toboganoch aj šmýkačkách. Pre odvážnych je stále pripravené surfovanie na divokých vlnách Surf Waves Tatralandia, a aj mimo leta nás budú baviť animácie. Pre tých úplne najmenších s mamičkami máme pripravené tiché a pokojné miesto.


Mapa areálu Tatralandie →

U nás strávite aj chladné dni v tropickom raji s morom zábavy a dobrodružstva. Čítajte ďalej a presvedčte sa sami, že u nás vám nuda nehrozí.Nakupujte najvýhodnejšie na www.gopass.sk →

Zľavy a body pre registrovaných s kartou GoPass.Bazény pre malých aj veľkých

Užite si skutočný oddych aj zábavu vo vonkajších aj vnútorných bazénoch so slanou, termálnou aj čírou vodou. Samozrejme, nezabudli sme na deti, ktoré sa môžu vyšantiť v detskom bazéne v hale Karibik alebo objavovať život rybičiek v Šnorchlovacom bazéne.

Zistite viac o bazénoch →


Tobogany a šmýkačky pre deti


Pre deti je počas školského roka k dispozícii 6 toboganov a šmýkačiek, a to je zaručená zábava počas celého dňa. S doprovodom rodiča sa môžu na toboganoch spúšťať deti s výškou už od 90 cm.

Zistite viac o toboganoch →


Deti do 6 rokov majú vstup grátis


Pre najmenších je vstup úplne zdarma. Všetky detičky do 6 rokov majú vstup do aquaparku Tatralandia grátis. Urobte radosť svojim ratolestiam aj sebe a príďte k nám, nudiť sa určite nebudete.


Baby Silent Zone

Pre detičky od 0 do 3 rokov nájdite na hornom poschodí Tropical Paradise tichú, intímnu zónu Baby Silent Zone → . Rodičia s najmenšími návštevníkmi tu nájdu priestor na hygienu, odpočinok a prípravu jedál počas dňa plného zábavy.Detský kútik

 

V časti Karibik, na druhom poschodí, hneď nad detským bazénom pirátov, sa nachádza detský kútik, kde sa do sýtosti zabavia deti od 3 do 12 rokov pod dohľadom svojich rodičov. Pre rodičov je tu zas pripravená bohatá ponuka nápojov Tiki baru nachádzajúceho sa na skok od detského kútika.


Pre najmenších

 

Mysleli sme aj na tých najmenších, a preto sme v areáli umiestnili niekoľko prebaľovacích pultov, ako aj vstupy pre rodiny s kočíkmi. V areáli Tatralandie sa tak môžete pohodlne pohybovať s vlastným kočíkom.


Ubytovanie pár krokov od Tatralandie

Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie v chatkách Holiday Village Tatralandia. Do aquaparku Tatralandia môžete vstupovať bez obmedzenia. K dispozícii máte aj detské ihrisko, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, bowling, stolný futbal, 5D kino a mnoho ďalšieho.

Zistite o ubytovaní viac →Kde nás nájdete


Pozvývame Vás na virtuálnu prehliadku vodného parku Tatralandia. Bazény, tobogany, obchody a mnoho ďalšieho. Objavujte nové zážitky s pomocou mapy.


MAPA AREÁLU →


Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky novinky

Sledujte novinky aquaparku Tatralandia, pripravené sú pre Vás atraktívne, zábavné a pútavé eventy. 

VŠETKY NOVINKY →