Veľká VEĽKÁ kúpačka

Veľkonočná kúpačka inak? To je bláznivá tropická kúpačka pod palmami, s animáciami, bazénmi a toboganmi v Tatralandii.
Chcete zažiť veľkonočnú kúpačku inak ako ste zvyknutí? Namiesto tradičného oblievania si aj tak užijete dostatok vody u nás v Tatralandii. Už počas veľkonočných sviatkov si môžete užiť tropické teploty a naladiť sa na prichádzajúce leto. Nuda nemá žiadnu šancu, pretože je pripravený bohatý animačný program a súťaže pre všetkých. Navštívte nás počas 18. - 22. 4. 2019 a zažite veľkú Veľkú noc.

Takúto veľkú kúpačku môžete zažiť jedine v Tatralandii pri teplote, ktorá neklesne pod 30°C a vďaka unikátnej priehľadnej streche máte možnosť chytiť bronz už v apríli. O zábavu určite nebude núdza, animátori si pre vás pripravili maxi animácie, množstvo súťaží a tešiť sa môžete aj na obľúbený aquagym. Nezabudli sme ani na tradície, deti môžu maľovať obrovskú kraslicu či hľadať veľkonočný poklad pod exotickými palmami. Ak vám pri toľkej kúpačke vyhladlo, určite si pochutnáte na špeciálnom XL veľkonočnom menu, ktoré vám dodá silu na ďalšie dobrodružstvá a oceníte aj ponuku vodného baru Barbados. Ponorte sa do morského sveta plného koralov a pestrofarebných rybičiek alebo stavte na unikátny beh v aquarolleri. Poriadnu divočinu môžete zažiť na 6 celoročných toboganoch, ktorých dĺžka je viac ako 450 metrov. Ak popri relaxovaní vo Wellness centre či Keltskom saunovom svete predsa len zatúžite po dávke adrenalínu, zasurfujte si pod dohľadom inštruktorov na fantastických Surf Waves Tatralandia, kde sa môžete zapojiť do prebiehajúcej Surf Challenge a odniesť si titul skutočného kráľa vĺn. Zábava pre veľkých aj malých vyvrcholí priamo v bazéne s tanečnou hudbou a kopcom súťaží o skutočne veľké ceny.

 

Tešíme sa na vás! 


Využite až 7 % zľavu na ubytovanie v útulných chatkách v Holiday Village Tatralandia → Kupujte teraz najvýhodnejšie vstupy online

Ušetri až 4€ na gopass.sk →
Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY →