Aquaracing Tatralandia

Majstrovstvá v spúšťaní sa na toboganoch sú späť. Súťažte o prvé miesto a super ceny 1., 4., 8. alebo 11. 5. 2019.
V máji sa do Tatralandie už po tretíkrát vrátia bláznivé majstrovstvá v jazde na tobogane – Aquaracing. Opäť zažijeme napínavé súťaženie, zaujímavý program so špeciálnymi hosťami a energiou nabité animácie.

Do Aquaracingu sa môže zapojiť ktorýkoľvek návštevník, malý aj veľký. Súťažné tímy sa rozdelia do dvoch kategórií:

  • Rodinná (dieťa + dospelá osoba)
  • Dospelí (2 osoby)

Súťažiť budeme na Boomerang tobogane, takže sa pripravte na poriadnu rýchlosť. Dvojice majú za úlohu čo najrýchlejšie zdolať legendárnu Boomerang. Prvé tri tímy získajú hodnotné ceny a postavia sa na stupienok víťazov. 

Okrem súťaženia vás budú baviť animátori a ich animácie-kreácie od 27.4. do 12.5.2019. Ráno sa s nimi zvítate a poobede sa rozocvičíte v bazéne. Deti budú v detskej zóne súťažiť v detskom aquaracingu, váľať sudy či skákať vo vreci, potom príde detská Minidisco a nakoniec ďalší aquagym pre všetkých. Každý súťažný deň bude iný a od 18:00 budú pripravení iní špeciálni hostia.
1.5. vystúpenia nadupaný Adiss a Šorty, 4.5. sa bude niesť v znamení akrobacie a parkúru, 8.5. sa predstaví slovenský Herkules – Juraj Barbarič a posledný Aquaracing sa uzavrie 11.5.

Týmto sa zábava nekončí - počas Aquaracingu otvárame aj letné tobogany Boomerang, Trio, Niagara, Banana Fun a Black Magic. Popri športovom programe si môžete užiť plávanie v termálnej, čírej či morskej vode pod palmami, zábavu na toboganochsurfovanie ako aj tropické drinky priamo v bazéne. No a po poctivom športovom výkone môžete dopriať svojmu telu aj mysli relax v podobe oddychu v Keltskom saunovom svete alebo na masáži.

Registrácie budú prebiehať v deň podujatia. Počet súťažných dvojíc je obmedzený, tak neváhajte.

Tešíme sa na vaše výkony!Animačný program
Aquaracing 2019 - Photo


Kontakt

Infocentrum Tatralandia

(Informácie o službách, prevádzke, cenách a akciách v aquaparku)

Pondelok - Štvrtok: 11:00 - 19:00
Piatok: 11:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 20:00
Nedeľa: 10:00 - 19:00Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY →