Cenník Surf Waves Tatralandia
Chceš si zasurfovať bez vstupu do aquaparku, lákajú ťa divoké vlny a chceš ušetriť? S nami to nie je prooblém, vyber si, ktorý vstup ti najviac vyhovuje:
Produkt
Pobyt v Surf zóne
Cena na pokladni
Cena na pokladni
+ GOPASS body
Cena online cez GOPASS.sk
XS Surfing
20 min.
11 €
9 € + 20 bodov
9 €
Kupujte online ⟶
XL Surfing
60 min.
27 €
25 €+ 40 bodov
25 €
Kupujte online ⟶
Surfovací raft
20 min.
11 €
9 € + 20 bodov
9 €
Kupujte online ⟶
Surf Sezónka
(permanentka)
60 min.
119 €
-
99€
Kupujte online ⟶
Prenájom dráhy
60 min.
108 €
-
-
-
Doprovod
(bez surfovania)
20 min.
3 €
-
-
-

Rezervácie:
Infocentrum Tatralandia: phone +421 915 834 644; e-mail: info@tatralandia.sk


Vysvetlivky:

 • Vstup XS surfing: oprávňuje držiteľa na jednorazový vstup do Surf zóny a k čerpaniu služieb v zóne v trvaní 20 min. Pre klientov Surf zóny bez vstupu do aquaparku je poskytnutý doplnkový čas 30 min. na presun do a zo zóny.
 • Vstup XL Surfing: oprávňuje držiteľa na jednorazový vstup do Surf zóny a k čerpaniu služieb v zóne v trvaní 60 min. Pre klientov Surf zóny bez vstupu do aquaparku je poskytnutý doplnkový čas 30 min. na presun do a zo zóny.
 • Vstup Surfovací raft: oprávňuje klienta na jednorázový vstup do Surf zóny a k čerpaniu služieb v zóne v trvaní 20 min. Pre klientov Surf zóny bez vstupu do aquaparku je poskytnutý doplnkový čas 30 min. na presun do a zo zóny.
 • Vstup doprovod: oprávňuje klienta na jednorázový vstup do Surf zóny na 20 min.  Pre klientov Surf zóny bez vstupu do aquaparku je poskytnutý doplnkový čas 10 min. na presun do a zo zóny.


Dôležité informácie


 • Predaj Jednorazových vstupov sa realizuje v pokladniach, na Infocentre aquaparku Tatralandia alebo prostredníctvom www.gopass.sk. Viac info →
 • Surfovanie pre návštevníkov aquaparku – doplatok k celodennému vstupu alebo 3-hodinovému vstupu. Rezervácia na 20 min. surfovanie nie je potrebná, rezervácia na 60. min je potrebná. Možnosť využitia podlieha dostupnej kapacite Surf Waves Tatralandia. Viac info →
 • Surfovanie pre návštevníkov mimo aquaparku - bez podmienky zakúpenia vstupu do aquaparku. Rezervácia na 20 min. surfovanie nie je potrebná, rezervácia na 60. min je potrebná na Infocentre Tatralandia, tel.: +421915834644, email: info@tatralandia.sk. Možnosť využitia podlieha dostupnej kapacite Surf Waves Tatralandia. Viac info →

Surf Waves Tatralandia General Business Conditions:

 • Surf Sezónka je platný počas trvania sezóny, v ktorej bol zakúpený. Je neprenosný a to od okamihu jeho vydania. Oprávňuje jeho držiteľa k surfovaniu v Surf Waves Tatralandia v rozsahu 1x 60 min. denne. Nezahŕňa ostatné služby aquaparku.
 • Držiteľ Surf Sezónky je povinný pri každom odchode z Tatralandie uhradiť v pokladni všetky doplatky naťažené na čipe v rámci finančného limitu za realizované bezhotovostné platby za stravovacie a doplnkové služby.
 • Nárok na využitie služieb Surf Waves Tatralandia majú vďaka surfovaciemu raftu osoby už od 4 rokov. Nie je nutná rezervácia vopred.
 • Potrebné nahlásiť, prípadne zakúpiť na Infocentre pred vstupom do zóny Surf Waves Tatralandia.
 • Vstup je možné využiť aj bez Aquaparku. Viac info →


Surfujte len za 9 € na www.gopass.sk

Najvýhodnejšie vstupy a zľavy do Tatralandie s kartou GoPass.Surf Waves Tatralandia

Láka ťa oceán, vlny, surfovanie a zábava plná adrenalínu?