MasážeOmladzujúca masáž tváre Argánovým olejom

Kozmetický anti-aging arganový olej je jedným z najdrahších olejov na svete, je vynikajúcim pomocníkom pre tých, ktorí sa starajú o svoju pleť. Tento elixírom krásy a mladosti má vysoký omladzujúci efekt, vyživuje pleť, hydratuje ju a zvláčňuje. Vďaka rýchlemu vstrebávaniu bude Vaša pleť lepšie chránená. Argánový olej pôsobí ako antioxidant. Vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E a fytosterolov podporuje hojenie pokožky. Vitamíny A, F, esenciálne mastné kyseliny, kyselina linolová, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy zlepšujú kvalitu pleti.

ČasCena
30 min.24 €

Klasická masáž

Klasická masáž je ručná aplikácia cielených hmatov, ktoré obsahujú trenie, roztieranie, hnetenie, tepanie a chvenie. Masáž podporuje vstrebávanie opuchov, zlepšuje výživu tkaniva, prietok miazgy a pohyblivosť, pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva, uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má buď upokojujúce alebo povzbudzujúce účinky.

Časť telaČasCena
šija, chrbát, alebo kompletná45 min.30 €
nohy25 min.20 €
hlava (argánovým olejom)30 min.26 €
šija15 min. 14 €

Športová masáž

Športová masáž je druh klasickej masáže, ktorá je vhodná najmä pred fyzickým výkonom. Hmaty sú rýchlejšie, silnejšie a dynamickejšie za účelom zohriať, prekrviť telo aby bolo pripravené na väčšiu záťaž. Taktiež táto masáž je prospešná po fyzickej námahe, určená na zbavenie únavy a zregenerovanie svalov jemnejšími hmatmi.

 

Časť telaČasCena
Chrbát a šija30 min.27 €
Chrbát, šija a nohy45 min.32 €

Aromatická bylinková masáž

Hlavnou zložkou masáže sú oleje z liečivých bylín s čistiacimi, revitalizačnými a tonizujúcimi účinkami. Dotyky a vône stimulujú krvný obeh, upokojujú nervový systém a uvoľňujú svaly.

ČasCena
30 min.25 €
60 min.45 €

Kokosová masáž pre mladých

Odpočívajte pri ukľudňujúcej vôni kokosu. Vybrať si môžete celotelovú masáž alebo masáž chrbta. Masáž  kokosovým olejom je vhodná  v každom ročnom období pre všetky typy pleti. Pokožku intenzívne  regeneruje, hydratuje, chráni a vyživuje. Počas masážnych ťahov sa olej vstrebáva do pokožky a postupne sa tak rozvíjajú jeho liečebné a posilňujúce účinky. Výsledkom je hladká a krásna pleť.

ČasCena
20 min.19 €
40 min.28 €

Medová masáž

Veľmi účinnou detoxikačnou masážou je medová masáž. Med obsahuje takmer všetky minerály a veľa železa, ktoré sú nevyhnutné pre náš organizmus. Masáž je vhodná najmä na jar a na jeseň. Neodporúča sa pri alergii na med!

ČasCena
30 min.27 €
50 min.32 €

Masáž lávovými kameňmi

Masáž, pri ktorej sa používajú zaoblené lávové kamene zohriate približne na 60 stupňov Celzia. Majú schopnosť absorbovať, udržiavať a postupne uvolňovať teplo, čím dokonale vyženú z tela únavu, zrelaxujú svaly, odoberú negatívnu energiu a zlepšia cirkuláciu krvi. Táto výnimočne odľahčujúca masáž prináša telu aj duši vytúžený oddych.             

Časť telaČasCena
Chrbát30 min.27 €
Celotelová45 min.32 €

Reflexná Masáž Chodidiel

Reflexná masáž chodidiel je založená na sedemdesiatich tisícoch nervových zakončení, ktoré sú uložené v nohách a sú spojené s každou časťou tela. Pri stláčaní špecifických bodov prebieha stimulácia vnútorných orgánov, odbúrava sa napätie, aktivizuje lymfatický systém, pomôže pri nespavosti a bolestiach hlavy. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh. Masáž by ste mali absolvovať aspoň raz do mesiaca.

ČasCena
25 min.20 €