Teambuilding a zážitkové podujatia

Odmeňte svojich partnerov, či zamestnancov jedinečným zážitkom, na ktorý nikdy nezabudnú.
Zabavte sa, ztmeľte kolektív a oddýchnite si aktívne či pasívne v tropickej klíme pod palmami v morskej vode na Liptove. Všetko v jednom a na dosah na Liptove. Doprajte si pobyt, ktorý vás nabije energiou a namotivuje všetkých kolegov!

Fantázii sa v Tatralandii medze nekladú! Nechajte sa inšpirovať niekoľkými z našich aktivít:

Tu zoznam zďaleka nekončí a aktivity vám radi pripravíme aj na želanie. Pre viac informácií a kompletnú ponuku nás kontaktujte na event@tmr.sk

Ubytovanie plné fantázie vám odporúčame v:


Holiday Village Tatralandia

s príchuťou tropického ovocia a pirátmi z Karibiku. Objavte v sebe opäť detskú radosť, spúšťajte sa na togogánoch alebo len oddychujte v blahodarnej termálnej vode, či pod palmami.


Hotel Grand**** Jasná

s horskou plážou a vonkajším wellness priamo pri lanovke a s najlepším disco barom Happy End priamo pred dverami.


Boutique hotel Tri Studničky

je útulný boutique hotel s unikátnym dizajnom. Konferenčné priestory dávajú pocit splynutia s voňavým lesom, zurčiacim potokom a wellness s prvou horskou plážou v Tatrách. Dokonalý pre menšie skupiny hľadajúce exkluzivitu, súkromie a gastronomické zážitky.


Hotel Rotunda

Utužte svoj kolektív v prostredí najvyššie položeného hotela v Strednej Európe. Nadmorská výška 2004 m.n.m ponúka nielen neopísateľný západ slnka, ale aj atmosféru, v ktorej bude mať každý kolektív k sebe okamžite bližšie.


Chalets Jasná de Luxe****

Stmeľte kolektív jedinečnými aktivitami v luxusnom prostredí Chaletov. Perfektná lyžovačka v Jasnej len pár krokov od hotela, letná turistika krásami Nízkych Tatier, tropický raj a najväčší areál vodnej zábavy len pár minút autom. V jednom apartmáne sa môže ubytovať až 6 osôb, vďaka čomu môžete byť všetci pokope a budovať svoj tím ako sa patrí.


Hotel Pošta****

V centre strediska Jasná na váš kolektív čakajú zážitkové aktivity - perfektná lyžovačka, letná turistika, tanečná párty v neďalekom Happy Ende, prípitok priamo na Chopku v reštaurácii Rotunda, spoločný relax v Boutique wellness či ochutnávka vín a destilátov.Mítingy a konferencie

Ukážte svojim firemným partnerom a účastníkom kongresu, akí dôležití pre Vás sú. Poskytnite im inšpiratívnu atmosféru a dychvyrážajúcu scenériu tropického raja pod Nízkymi Tatrami.

• MÍTINGY A KONFERENCIE •