TOP ponuky


S ubytovaním zvýhodnené ceny vstupov do Tatralandie
Ubytujte sa len pár krokov od Aquaparku Tatralandia a užívajte si tropický raj v každom ročnom období. Holiday Village Tatralandia ponúka ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku.
Ideálny pre rodiny s deťmi
Nápaditá architektúra Hotela Pošta podčiarknutá panorámou Nízkych Tatier prináša dokonalý súzvuk s okolitou prírodou. Nevšedný interiér so závanom avantgardy a rôznorodosťou použitých materiálov je u nás pastvou pre tých, ktorým je blízka „inakosť“.
Súkromie luxusného apartmánu obklopeného prírodou
Ubytujte sa v súkromí priestranných apartmánoch obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
Objavte Galeriu zdravia a relaxu v srdci Liptova s top starostlivosťou o vás, našich klientov. Prvý holistický hotel na Slovensku Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
Ubytovanie priamo v Bešeňovej
Objavujte krásy Liptova a relaxujte v bazénoch vo vodnom parku Bešeńová. Len pár krokov od hotelovej izby vás čaká liečivá sila geotermálnej vody, rozmaznávajúci wellness relax a svet vodnej zábavy s množstvom atrakcií pre všetky vekové skupiny.
Dokonalé harmonické prostredie v 1. feng shui hoteli
Obklopený tatranskou prírodou ponúka prvý feng shui hotel Tri Studničky **** dokonalé harmonické prostredie. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou...
Jedinečná horská atmosféra priamo pod Chopkom
Ski-in ski-out hotel Srdiečko *** priamo pod Chopkom je obľúbeným dovolenkovým miestom. Priateľský personál, pohostinná atmosféra, tradičná kuchyňa a unikátne prostredie Nízkych Tatier.
Priamo na vrchole Chopku 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste – priamo na vrchole Chopku. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela vás prekvapí svojím útulným a vkusným zariadením.
Ideálny pre rodiny s deťmi
Rodinná atmosféra, lákavé wellness centrum s vírivkami priamo pod holým nebom, špeciálne benefity pre deti a aktivity pre celú rodinu vás čakajú v hoteli Grand ****.Ubytovanie v Tatralandii

 Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách. 

Holiday Village Tatralandia →