Ostrov pirátov z Karibiku

Užívajte si Svoj karibský sen Tatralandii. Priehľadná strecha so svetelnými efektmi vyvoláva prímorskú pohodu a slnko.

 

Pirátska loď pod vedením kapitána Barbossa je rozdelená na dve časti: dolnú - aquamarínovú s bazénmi a vrchnú - slnečnú oddychovú časť „Palm Beach“. V spodnej časti sú umiestnené bazény pre malých aj veľkých! Dospelí si môžu užívať pohodu vo veľkom tropickom Ocean bazéne s vodnými masážami, posteľami, chŕličmi, podvodnými masážami a plaveckou časťou s protiprúdom s farebným podvodným osvetlením. Teplota vody dosahuje 32°C.  

Deťom sa bude určite páčiť Detský bazén pirátov s obrím Jumbo hradom a vodnou priekopou. Privíta ich množstvo priateľských a exotických zvieratiek. Krokodíl, papagáj a vodný hadík osviežujú najmenších návštevníkov prúdmi vody, ktoré vystrekujú do výšky. Všetko sledujú dvaja zvedavci – papagáje Kiko a Zaza, ktorým sa zapáčilo v korunách kokosových paliem. Deti sa môžu vyšantiť na rôznych šmýkačkách alebo sa spúšťať po bútľavom kmeni. Obrovské hojdajúce sa melóny vás môžu prekvapiť riadnou spŕškou vody.

Na vrchnom poschodí paluby našej karibskej lodi na Vás čaká veľa možností na príjemné strávenie času v exotickom prostredí! Posedieť či poležať si môžete priamo pod palmami na pohodlných ležadlách, na hojdacích kreslách a rodinných hojdačkách. Deti určite poteší detský kútik s interaktívnym hradom a detským fitkom.

Po celodennej zábave a kúpaní v Tatralandii isto príde na rad aj hlad. Ten skvele zaženie hot-dog s čerstvou zeleninou alebo pizza priamo z pizza pece v novom Tiki Bare. Na osvieženie čerstvý fresh a zábava môže pokračovať.