Pobytové balíky
TOP
2019
HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA
Ubytujte sa len pár krokov od Aquaparku Tatralandia. Holiday Village Tatralandia je ideálne miesto pre rodinné dovolenky aj pre oddych jednotlivcov.
TOP
2019
HOTEL POŠTA****
Hotel Pošta vás uchváti štýlovým dizajnom s nápaditou architektúrou, ktorá kopíruje štíty hrebeňov Nízkych Tatier. Pošta vám ponúka útočisko pred ruchom, a zároveň máte z hotela najlepšie zjazdovky na Slovensku iba na skok.
TOP
2019
CHALETS JASNÁ DE LUXE ****
Ubytujte sa v súkromí priestranných, luxusných apartmánov obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe****, v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
TOP
2019
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
Objavte Galeriu zdravia a relaxu v srdci Liptova s prvotriednou starostlivosťou o všetkých hostí. Prvý holistický hotel na Slovensku Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
TOP
2019
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+
Hotel Bešeňová***+ ponúka ubytovanie priamo vo vodnom parku Bešeňová. Len pár krokov od hotelovej izby vás čaká liečivá sila geotermálnej vody, rozmaznávajúci wellness relax a svet vodnej zábavy s množstvom atrakcií pre všetky vekové skupiny.
TOP
2019
BOUTIQUE HOTEL
TRI STUDNIČKY ****
Prvý Feng Shui hotel Tri studničky**** v Demänovskej Doline predstavuje dokonalú harmóniu architektúry a krásneho prostredia prírody Nízkych Tatier. Absolútne uvoľnenie a relax objavíte v Boutique wellness s prvou horskou plážou a unikátnymi ZEN cvičeniami.
TOP
2019
HOTEL SRDIEČKO ***
Ski-in ski-out hotel Srdiečko*** priamo pod Chopkom je obľúbeným dovolenkovým miestom. Priateľský personál, pohostinná atmosféra, tradičná kuchyňa a unikátne prostredie Nízkych Tatier – to všetko ponúka hotel Srdiečko svojim návštevníkom.
TOP
2019
HOTEL ROTUNDA
Chopok, 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela vás prekvapí útulným a vkusným zariadením.
TOP
2019
HOTEL GRAND **** JASNÁ
Ski-in ski-out Hotel Grand**** ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na svah a relaxujte vo wellness s vírivkami priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú vás aj služby priateľského personálu a excelentná kuchyňa.
od
€ -- ,-
osoba/noc
Hotel FIS Jasná ****
Malý kúsok neba
Pohodlie, štýl a design skĺbený s pocitom domova. Exkluzívny hotel 'ski-in ski-out' Vám ponúka zážitky počas celého roka – pohodlná lyžiarska dovolenka či rodinný letný oddych.
od
23€,-
osoba
Penzion Fontana***
Penzion sa nachádza v centre obce Bešeňová, 300 m od vyhľadávaných termálnych kúpalísk Bešeňová. Penzion je vyhladávaný pre svoju atraktívnu polohu na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia.
Hotel Summit *** Bešeňová
Hotel s kvalitným ubytovaním a službami leží v centre Liptova na okraji obce Bešeňová, 500 m od vyhľadávaných termálnych kúpalísk.
Svojou polohou a vybavením je predurčený na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom , pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia, školenia, obchodné stretnutia či oslavy.
Penzión MARA
Príjemné ubytovanie s rodinnou atmosférou uprostred regiónu Liptov, na skok od Tatralandie, neďaleko strediska Jasná a Bešeňová.
od
€50,-
osoba/noc
Hotel Europa
Liptovský Mikuláš
Zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel, miesto kde sa snúbi história so štýlom. Oddych v meste, múzeá a pamiatky dostupné príjemnou prechádzkou.
Penzión Kristián
Zaparkujte v prerobenej Zemianskej usadlosti, kde sme sa pri rekonštrukcií snažili spojiť starovekosť s požiadavkami moderného bývania. Začínajte bohatými raňajkami a skibusom sa vyvezte do Jasnej.
od
€ 40 ,-
2 os./noc
Penzión UNA
Penzión UNA sa nachádza v turisticky najznámejšej oblasti Liptova v obci Liptovský Ján. Poskytujeme ubytovacie a stravovacie služby, wellness služby a kongresové služby, tenisový kurt i relaxačné stredisko.
od
€15,-
osoba/noc
Penzión za mlynom **
Naše zariadenie sa nachádza v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je ohnisko s posedením, detské ihrisko, krytá terasa s možnosťou vyhrievania a veľkým grilom.
Chata Holiday Jasná
Štýlová Chata Holiday Jasná Vám poskytne ubytovanie na jednom z najlukratívnejších miest v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Chata sa nachádza priamo pri zjazdovke s napojením na spodnú stanicu lanovky Lúčky - Jasná vo výške 1000 m.n.m.
Vila Michal
Vila Michal je tu pre Vás. Príjemné ubytovanie za rozumné ceny, vhodné pre väčšie skupiny (max.25 osôb), ale aj pre jednotlivcov.
Kontakt
tč. 0903468378
email: info@vilamichal.sk


od
€33
osoba/noc
Apartmán Bešeňová
Dva prízemné apartmány priamo v areáli vodného parku Bešeňová s výhľadom na bazény a súkromným vstupom do bazénov.
od
€35
osoba/noc
Villapark Vlašky
Chatová osada na brehu Bešeňovskej nádrže vzdialená 25 min. jazdy z Jasnej.


Ubytovanie v Tatralandii

 Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách. 

Holiday Village Tatralandia →