Pobytové balíky
TOP
2019
HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA
Ubytujte sa len pár krokov od Aquaparku Tatralandia. Holiday Village Tatralandia je ideálne miesto pre rodinné dovolenky aj pre oddych jednotlivcov.
TOP
2019
GALERIA THERMAL BEŠEŇOVÁ****
Objavte Galeriu zdravia a relaxu v srdci Liptova s prvotriednou starostlivosťou o všetkých hostí. Prvý holistický hotel na Slovensku Galeria Thermal Bešeňová**** vyrástol priamo v areáli rezortu Bešeňová, aby sa postaral o dokonalý oddych vášho tela, duše i mysle!
TOP
2019
HOTEL BEŠEŇOVÁ***+
Hotel Bešeňová***+ ponúka ubytovanie priamo vo vodnom parku Bešeňová. Len pár krokov od hotelovej izby vás čaká liečivá sila geotermálnej vody, rozmaznávajúci wellness relax a svet vodnej zábavy s množstvom atrakcií pre všetky vekové skupiny.
TOP
2019
HOTEL POŠTA****
Hotel Pošta vás uchváti štýlovým dizajnom s nápaditou architektúrou, ktorá kopíruje štíty hrebeňov Nízkych Tatier. Pošta vám ponúka útočisko pred ruchom, a zároveň máte z hotela Nízke Tatry iba na skok.
TOP
2019
CHALETS JASNÁ DE LUXE ****
Ubytujte sa v súkromí priestranných, luxusných apartmánov obklopených prírodou a horami. Ideálna ski-in ski-out poloha Chalets Jasná de Luxe**** v srdci celoročného strediska Jasná, poteší všetkých milovníkov zimných športov aj letnej turistiky.
TOP
2019
BOUTIQUE HOTEL
TRI STUDNIČKY ****
Prvý Feng Shui hotel na Slovensku a prvý Adult friendly hotel v Demänovskej doline Tri studničky**** predstavuje dokonalú harmóniu architektúry a krásneho prostredia prírody Nízkych Tatier. Okrem toho si môžu návštevníci užiť ničím nerušenú pohodu.
TOP
2019
HOTEL SRDIEČKO ***
Ski-in ski-out hotel Srdiečko*** priamo pod Chopkom je obľúbeným dovolenkovým miestom. Priateľský personál, tradičná kuchyňa a unikátne prostredie Nízkych Tatier – to všetko ponúka hotel Srdiečko svojim návštevníkom.
TOP
2019
HOTEL ROTUNDA
Chopok, 2004 m n.m.
Ubytujte sa na výnimočnom mieste. Hotel Rotunda je synonymom unikátnej atmosféry a krásnych zážitkov. Každá z izieb hotela Vás prekvapí útulným a vkusným zariadením.
TOP
2019
HOTEL GRAND **** JASNÁ
Ski-in ski-out Hotel Grand**** ponúka všetkým lyžiarom maximálny komfort. Z izby vybehnite priamo na kopec a relaxujte vo wellnesse priamo pod holým nebom. Ohromia vás neobyčajné výhľady a nadchnú služby priateľského personálu, ako aj excelentná kuchyňa.
od
40€
apartmán
Apartmána Majka
Ponúkame 2 samostatné, priestranné, štýlovo zariadené apartmány.
Výborná poloha len 7 km od lyžiarskeho strediska Jasná a 6 km od Aquaparku Tatralandia.
Našim hosťom ponúkame gopass karty, zľavy na skipassy. K dispozícii mame uzavreté parkovisko, uzamykatelnú miestnosť na odkladanie lyží a sušič lyžiarok. Veľká záhrada na zimné radovánky pre vaše detičky.
Hotel FIS Jasná ****
Malý kúsok neba
Pohodlie, štýl a design skĺbený s pocitom domova. Exkluzívny hotel 'ski-in ski-out' Vám ponúka zážitky počas celého roka – pohodlná lyžiarska dovolenka či rodinný letný oddych.
od
€ 23,-
osoba/noc
Penzion Fontana***
Penzion sa nachádza v centre obce Bešeňová, 300 m od vyhľadávaných termálnych kúpalísk Bešeňová. Penzion je vyhladávaný pre svoju atraktívnu polohu na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia.
Hotel Summit *** Bešeňová
Hotel s kvalitným ubytovaním a službami leží v centre Liptova na okraji obce Bešeňová, 500 m od vyhľadávaného vodného parku Bešeňová. Je predurčený na trávenie aktívnej dovolenky pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia, či oslavy.
Penzión MARA
Príjemné ubytovanie s rodinnou atmosférou uprostred regiónu Liptov, na skok od Tatralandie, neďaleko strediska Jasná a Bešeňová.
od
€50,-
osoba/noc
Hotel Europa
Liptovský Mikuláš
Zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel, miesto kde sa snúbi história so štýlom. Oddych v meste, múzeá a pamiatky dostupné príjemnou prechádzkou.
od
€15,-
osoba/noc
Penzión za mlynom **
Naše zariadenie sa nachádza v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je ohnisko s posedením, detské ihrisko, krytá terasa s možnosťou vyhrievania a veľkým grilom.
Chata Holiday Jasná
Štýlová Chata Holiday Jasná Vám poskytne ubytovanie na jednom z najlukratívnejších miest v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Chata sa nachádza priamo pri zjazdovke s napojením na spodnú stanicu lanovky Lúčky - Jasná vo výške 1000 m.n.m.
Vila Michal
Vila Michal je tu pre Vás. Príjemné ubytovanie za rozumné ceny, vhodné pre väčšie skupiny (max.25 osôb), ale aj pre jednotlivcov.
Kontakt
t. č. 0903468378
e-mail: info@vilamichal.sk


od
€ 19 ,-
osoba/noc
Apartmány Zaria a Vera ***
Najlepšia dovolenka pre rodiny s deťmi. Moderné vybavenie apartmánov, kľud, výborná poloha - 300m od vodného parku Bešeňová.
Chata Kosodrevina
Chata je situovaná v blízkosti kabínkovej lanovky vo výške 1500 n.m., ktorá prepojuje južnú stranu Chopku Krupová so severnou stranou Biela Púť. Chata má celoročnú prevádzku a poskytuje ideálne dovolenkové miesto pre rodiny, skupiny priateľov alebo školy počas lyžiarskych výcvikov.
od
€33
osoba/noc
Apartmán Bešeňová
Dva prízemné apartmány priamo v areáli vodného parku Bešeňová s výhľadom na bazény a súkromným vstupom do bazénov.
od
€35
osoba/noc
Villapark Vlašky
Chatová osada na brehu Bešeňovskej nádrže vzdialená 25 min. jazdy z Jasnej.Ubytovanie v Tatralandii

 Len pár krokov od bazénov vás čaká pohodlné ubytovanie s fantáziou v chatkách. 

Holiday Village Tatralandia →