Pre milovníkov Tatralandie

Aj teraz v súkromí a bezpečne


OZNAM

Na základe rozhodnutia vlády je dočasne táto služba nedostupná. O jej opätovnom spustení vás budeme informovať.


Prichádza ponuka pre všetkých milovníkov vody a obzvlášť Tatralandie. V týchto časoch prinášame kúsok osvedčenej vodnej zábavy, samozrejme v súlade s aktuálne platnými nariadeniami. V špeciálnom režime, v obmedzenom čase a v limitovanej skupine je možné vychutnať si čaro zimného pobytu v termálnych bazénoch alebo si užívať radosti z vody vo vnútorných bazénoch.


2 hodiny

5 bazénov

6 osôb

1 rezervácia


Poďte si užiť vodu a bazény len za 10 €/ 1 osoba. V čom je táto ponuka výnimočná?

 • Aquapark na 2 hodiny – je možné zakúpiť si len časový blok na dve hodiny čistého pobytu v bazénoch.  Odporúčame prísť o 10-15 min skôr ako máte potvrdený termín vstupu, aby ste neboli ukrátení o čas strávený presunom k bazénom. 
 • Vstup od Holiday Village Tatralandia – netradične využijeme vstup od ubytovacieho komplexu Holiday Village Tatralandia, ktorý sa nachádza za areálom Tatralandie (prvá odbočka vpravo pri jazde z Lipt. Mikuláša). Vstupný vestibul Tatralandie ostáva naďalej zatvorený. 
 • Potrebná rezervácia vopred  – kapacita bazénov je pre maximálne 6 osôb, preto je potrebná rezerváci, aby sme vedeli garantovať, že sa do bazéna aj skutočne dostanete. Rezervujte si vstup telefonicky na tel +421 44 556 10 11, kde vám radi pomôžeme s výberom termínu.
 • Na čo sa môžem tešiť - okúpať sa teraz môžete celkom v piatich bazénoch Tatralandie – troch vonkajších s termálnou vodou a dvoch vnútorných s čírou ohrievanou vodou. Na pobyt vo vode bude samozrejme dohliadať kvalifikovaný plavčík. Naďalej ostávajú zatvorené všetky tobogany, hala Tropik, wellness, saunový svet a surf zóna. 
 • Proces nákupu – je len cez recepciu Holiday Village Tatralandia. Svoje auto bezpečne zaparkujete na parkovisku pred recepciou, vojdete do budovy, kde si na recepcii potvrdíte, že máte rezerváciu na dané časové pásmo, vyplatíte hodnotu vstupu a kauciu 5 € za čip (platba za kauciu je možná len v hotovosti), obdržíte časový lístok s uvedeným časovým pásmom, na kedy máte zakúpený vstup a presuniete sa vyznačenou trasou do haly Karibik v aquaparku Tatralandia. Tu sú pripravené šatne aj sprchy a samozrejme bazény pre vašu zábavu a relax.
 • Hurá voda – odovzdáte svoj časový lístok plavčíkovi a užijete si vodu tak, ako to máte radi. Môžete si zaplávať v termálnom vonkajšom bazéne, relaxovať na vodných lehátkach v interiéri či si zahrať volejbal v exteriérovom bazéne. K dispozícii je aj obľúbený detský interiérový bazén, v ktorom sa zaručene zabavia deti do 6 rokov. Bazény sú v plnej prevádzke, so všetkými atrakciami, ktoré máte radi. Počas pobytu vo vode je možné zakúpiť si v automatoch nápoje, kávu a sladkosti. Platí sa čipom. 
 • Proces odchodu – po vypršaní 2 hodín vás plavčík upozorní, že je čas presunúť sa do šatní. Zoberiete si späť svoj časový lístok a spolu s čipmi ho vrátite na recepcii Holiday Village Tatralandia. Ak ste použili čip na platbu v automatoch, zaplatíte hodnotu konzumácie na mieste a bude vám vrátená kaucia.
 • Cena vstupu – je určená na 10 €/1 osoba. Deti do nedovŕšených 6 rokov majú vstup ZADARMO. Je potrebné sa preukázať kartičkou poistenca. Platí, že k jednej platiacej osobe je možné zobrať max 1 dieťa do 6 rokov, ak to umožňuje kapacita skupiny, do ktorej ste si rezervovali vstup. 
 • Cenové zľavy – tento vstup je možné zakúpiť si len osobne na recepcii Holiday Village Tatralandia. Neplatia žiadne množstevné, regionálne, zamestnanecké a ani iné zľavy. Majitelia Aqua sezónky, Sauna sezónky alebo iných predpredajových zľavových vstupov si nemôžu kompenzovať svoj vstup za tento typ vstupu. O možnosti dočerpania a kompenzácie nájdete viac  tu.  
 • Bezpečnostné opatrenia – dbáme na dodržiavanie bezpečnostných opatrení a upozorňujeme, že stále platia    aktuálne platné nariadenia 
 • Všeobecné informácie – zakúpením vstupu cez recepciu Holiday Village Tatralandia návštevník akceptuje návštevník Návštevný poriadok Tatralandie. Ponuka platí denne, od 11.12. 2020 do odvolania. Zmena produktu vyhradená.
   

Tak hor sa k telefónom, oprášiť plavky a dopriať si výnimočný oddych.

Rezervujte na +421 44 556 10 11

Aktuálne informácie a opatrenia v aquaparkoch.

INFO