Pirátsky minigolf

Už 6.6. otvárame naše brány.


Hľadáte nové dobrodružstvo a zábavu pre celú rodinu? Zamierte na Liptov a užite si nezabudnuteľný adventure minigolf s pirátskou tematikou. Jedinečná interiérová zábava a tropická atmosféra vám spríjemní aj daždivé dni. Nájdete nás v Liptov Aréne Tatralandia len 150 m od aquaparku Tatralandia.

Najväčší indoorový minigolf na Slovensku s pirátskou tematikou, tropickou atmosférou a živými zvieratami si jednoducho nemôžete nechať ujsť. U nás si užije poriadnu dávku zábavy jednotlivec, rodina aj partia kamarátov. Príďte si vyskúšať skutočné golfové prekážky v minigolfovej veľkosti. Na ploche 1000 m2 sme si pre vás pripravili 18 jamkové ihrisko. Hra prebieha na umelej golfovej tráve. Na každej jamke na vás čaká nová výzva, ktorú potrebujete zdolať ako pri skutočnom golfe. Jaskynky, prekážky, vodné systémy, terénne nerovnosti, vyvýšené miesta, na ktorých si potrénujete svoje zručnosti. To všetko v krásnom tropickom prostredí plnom rastlín a kvetov. Pirátsku atmosféru dotvárajú okrem pirátskych rekvizít (delo, truhlica s pokladom) aj typické pirátske zvieratká ako papagáj, či korytnačka.

Hľadáte zábavu na celý deň? Vyskúšajte náš kombinovaný vstup (ZOOKONTAKT+TATRAPOLIS+PIRÁTSKY MINIGOLF) iba za 10€. Viac ako 300 rozmanitých zvierat v ZOOKONTAKTe, 12 kovových miniatúr svetových stavieb a ďalších atrakcií v TATRAPOLISe a tematický minigolf na ploche 1000 m2 so živými zvieratkami v interiérovej hale Liptov Aréna Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši prináša jedinečný zážitok aj pre tých najnáročnejších. Tri výnimočné parky zážitkov sa spojili, aby sprostredkovali nezabudnuteľný zážitok plný nových vedomostí a zábavy pre malých aj veľkých.

V júni otvorené počas víkendov od 9:00 – 18:00.

V júli nás už môžete navštíviť denne.

Viac informácií nájdete na FB Pirátsky minigolf