Bosorácky bál


Dni sa krátia, noci predlžujú, prichádza od nepamäti tajomstvami a mágiou opradený - Halloween. Pokračujeme v tradícii veselej zábavy a aj tohto roku vás zabavia tancujúce čarodejnice, veselé strašidlá a roztomilí kostlivci. Vitajte na Bosoráckom bále!


Na čo sa môžete počas predĺženého víkendu tešiť:


*Online vstupenky na piatok a sobotu a nedeľu sú vypredané, vstup je možné zakúpiť offline priamo v daný deň v pokladni v Tatralandii

ČAKÁ NA VÁS:

 • VESELÉ DENNÉ ANIMÁCIE  
  (piatok - pondelok)
 •  HALLOWEENSKE DIVADIELKO
   (piatok o 13:00)
 • VEČERNÝ PROGRAM V CENE VSTUPU: 
  PIATOK: Spievajúca bosorka, disco,
  svetelná UV show,
  SOBOTA: gogo tanečnice, disco 
 • DETSKÉ HALLOWEENSKE MENU A STRAŠIDELNÉ DEZERTY V REŠTAURÁCII PARADISO
 • ŠIROKÁ PONUKA FAREBNÝCH DRINKOV VO VODNOM BARE BARBADOS
 • DETSKÁ HALLOWEENSKA SÚŤAŽ O RODINNÝ VSTUP DO TATRALANDIEPoďte sa spolu s nami zabaviť v bazénoch tak ako sa patrí - predĺžený víkend, plný veselých animácií a radostného bosoráckeho tanca. Užite si tobogany, relax v slanej vode alebo zubaté jesenné slniečko v termálnych bazénoch. K tomu štipku adrenalínu na surfovacej vlne a uvoľnenie počas masáže.  V  reštaurácii Paradiso si môžete pochutnať na skvelom Halloweenskom menu, vo vodnom bare Barbados bare na vás čaká pestrá ponuka bosoráckych drinkov. To je to správne miesto pre podnetnú zábavu detí a zaslúžený oddych ich rodičov.Pozor, pozor – máme súťaž pre deti o rodinný vstup do Tatralandie! Predlžujúce večery a školské prázdniny využite na to, aby ste vyrobili krásnu dekoráciu na tému Halloween (nakreslený obrázok, vyrezanú tekvičku - kreativite sa medze nekladú). Keď sa s nami o svoje dielko podelíte, môžete vyhrať pre seba a svoju rodinu celodenné vstupy do Tatralandie.  Viac informácií v Štatúte súťaže.

Ak je Tatralandia od vás ďaleko, alebo túžite na pár dní vymeniť domáce prostredie za atraktívne miesto na oddych, objednajte si už teraz ubytovanie v susednom chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia a užijete si Halloweenske animácie aj počas večerného programu.Vážení návštevníci, upozorňujeme, že od 23.5. (pondelok) sa mení organizácia dopravy na trase L.Mikuláš - Tatralandia.

viac info