Stay packages Tatralandia
***
TOP
2018
Holiday Village
Tatralandia
Stay only a few steps from Aquapark Tatralandia. Holiday Village Tatralandia offers the perfect setting for family holidays as well as relaxed holidays for individuals.
*****
TOP
2018
Hotel Pošta****
The Pošta hotel**** offers a stylish design and original architecture that copies the peaks of the Low Tatras. Pošta guarantees flawless peace far away from bustling cities but is just a stone´s throw from the best Slovak ski pistes.
***
TOP
2018
Chalets Jasná de Luxe ****
Spoil yourself with privacy of spacious suites in the embrace of nature and mountains. The ideal ski-in ski-out location of Chalets Jasná de Luxe**** in the heart of the year-round resort of Jasná is ideal for all fans of winter sports and summer hiking.
*****
TOP
2018
Galeria Thermal Bešeňová****
Discover the Gallery of Health and Relaxation in the heart of Liptov with with first-class care for all guests. The first holistic hotel in Slovakia Galeria Thermal Bešeňová **** was built directly in the area of the Bešeňová resort to take care of the perfect relaxation of your body, soul and mind!
Hotel Bešeňová***+
The Bešeňová hotel offers accommodation inside the water park of Bešeňová. Only a few steps from your hotel room, you can enjoy healing geothermal water, spoiling wellness relaxation and a world of water fun.
****
TOP
2018
Boutique Hotel Tri Studničky ****
Embraced by beautiful Tatra nature, the first Feng Shui hotel Tri Studničky**** offers a flawless harmonic environment. Discover absolute relaxation in the Boutique wellness with the first mountain beach and unique ZEN exercises, and enjoy unforgettable gastronomy experiences in the stylish hotel restaurant.
***
TOP
2018
Hotel Srdiečko ***
Ski-in ski-out hotel Srdiečko*** is located right at a lower station of a cable car which operates to the very top of Mt. Chopok. A great location, a high standard and traditionally friendly alpine care is the right choice for your summer or winter skiing holiday in the Tatras.
****
TOP
2018
Hotel Rotunda
Chopok, 2004 m n.m.
The unique location on top of Mt. Chopok makes the Rotunda hotel a truly exceptional place. Flawless comfort in an exclusive place and beautiful views of the High Tatras panorama or the basins of Slovakia from the rooms.
****
TOP
2018
Hotel Grand **** Jasná
Ski-in ski-out Hotel Grand**** is located in the heart of the Jasná mountain resort, which is opened all year round. Plunge into magical silence and relax in the hotel wellness centre. You will not only be enchanted by flawless services of our friendly staff, excellent kitchen and comfortable rooms but beautiful views will literally take your breath away.
od
€ -- ,-
osoba/noc
Hotel FIS Jasná ****
Malý kúsok neba
Pohodlie, štýl a design skĺbený s pocitom domova. Exkluzívny hotel 'ski-in ski-out' Vám ponúka zážitky počas celého roka – pohodlná lyžiarska dovolenka či rodinný letný oddych.
od
23€,-
osoba
Penzion Fontana***
Penzion sa nachádza v centre obce Bešeňová, 300 m od vyhľadávaných termálnych kúpalísk Bešeňová. Penzion je vyhladávaný pre svoju atraktívnu polohu na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia.
Hotel Summit *** Bešeňová
Hotel s kvalitným ubytovaním a službami leží v centre Liptova na okraji obce Bešeňová, 500 m od vyhľadávaných termálnych kúpalísk.
Svojou polohou a vybavením je predurčený na trávenie aktívnej dovolenky s relaxom , pre rodiny s deťmi, ale aj pre firemné a spoločenské podujatia, školenia, obchodné stretnutia či oslavy.
Penzión MARA
Príjemné ubytovanie s rodinnou atmosférou uprostred regiónu Liptov, na skok od Tatralandie, neďaleko strediska Jasná a Bešeňová.
od
€50,-
osoba/noc
Hotel Europa
Liptovský Mikuláš
Zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel, miesto kde sa snúbi história so štýlom. Oddych v meste, múzeá a pamiatky dostupné príjemnou prechádzkou.
Penzión Kristián
Zaparkujte v prerobenej Zemianskej usadlosti, kde sme sa pri rekonštrukcií snažili spojiť starovekosť s požiadavkami moderného bývania. Začínajte bohatými raňajkami a skibusom sa vyvezte do Jasnej.
od
€ 40 ,-
2 os./noc
Penzión UNA
Penzión UNA sa nachádza v turisticky najznámejšej oblasti Liptova v obci Liptovský Ján. Poskytujeme ubytovacie a stravovacie služby, wellness služby a kongresové služby, tenisový kurt i relaxačné stredisko.
od
€15,-
osoba/noc
Penzión za mlynom **
Naše zariadenie sa nachádza v krásnom areáli plnom zelene, ktorý lemuje zurčiaci potok. Priamo v areáli je ohnisko s posedením, detské ihrisko, krytá terasa s možnosťou vyhrievania a veľkým grilom.
Chata Holiday Jasná
Štýlová Chata Holiday Jasná Vám poskytne ubytovanie na jednom z najlukratívnejších miest v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry. Chata sa nachádza priamo pri zjazdovke s napojením na spodnú stanicu lanovky Lúčky - Jasná vo výške 1000 m.n.m.
Vila Michal
Vila Michal je tu pre Vás. Príjemné ubytovanie za rozumné ceny, vhodné pre väčšie skupiny (max.25 osôb), ale aj pre jednotlivcov.
Kontakt
tč. 0903468378
email: info@vilamichal.sk


od
€33
osoba/noc
Apartmán Bešeňová
Dva prízemné apartmány priamo v areáli vodného parku Bešeňová s výhľadom na bazény a súkromným vstupom do bazénov.
od
€35
osoba/noc
Villapark Vlašky
Chatová osada na brehu Bešeňovskej nádrže vzdialená 25 min. jazdy z Jasnej.Accommodation in Tatralandia

Only a few steps from the pools, the cottages of Holiday Village Tatralandia offer comfortable accommodation with a lot of fantasy.

Holiday Village Tatralandia →