Výlety pre školy a športové kluby

Zaslúžený deň by mal priniesť nezabudnuteľné chvíle plné úsmevov a radostí. A presne to je Tatralandia.


Zažite s deťmi materskej, základnej, strednej školy či športového klubu nezabudnuteľný výlet plní dobrodružstva a zábavy!

V Tatralandii zaručene zažijete skvelý deň, bez ohľadu na ročné obdobie alebo počasie. U nás máme tropické teplo po celý rok, celoročných 10 bazénov a 6 toboganov.

K celodennému vstupu do aquaparku máte možnosť doplatku za obed - dvojchodové menu z ponuky. Alebo vyskúšajte zdolať Hawaiské vlny s inštruktorom, ktorý Vás to naučí.

Vyberte si z kombinácii zábavy a dobrodružstiev v Tropickom raji: s výletom do hôr alebo so zábavnými parkami. Školský výlet nemusí byť taký krátky ak si vyberiete možnosť výletu aj s ubytovaním.

 

 


Cenník pre školy a športové kluby do 30.6.2020

(Bezplatný vstup pre 1 pedagóga na 10 žiakov)

 

ProduktCenaPopis

Tatralandia

9 €

Celodenný Aqua ticket - bazény, tobogány

Tatralandia so surfom

+6 €

Výuka surfovania s inštruktorom alebo zábava na surf rafte (ako doplatok k Aqua ticket)

Tatralandia s obedom

+6 €

9Dvojchodové menu v tropickej reštaurácii (ako doplatok k Aqua ticket)

Tatralandia & Jasná

15 €

Celodenný Aqua ticket s lístkom Package sever-juh na lanové dráhy v Jasnej

Tatralandia & Tatrapolis, Zookontakt, Motýle

17 €

Celodenný Aqua ticket s Tatralandiou a so vstupmi do troch parkov - Tatrapolis, Motýlia záhrada, Zookontakt

Pobyt v Tatralandii 

od 29 €          

Neobmedzené vstupy do Tatralandie s ubytovaním pri aquaparku v Holiday Tatralandia Village s polpenziou.

 


+421 915 834 644
Rezervačný formulár

Podmienky školských výletov

Všeobecné obchodné podmienky

Obedové menu


Ponuka Tatralandia pre školy a kluby

AQUAPARK TATRALANDIA

Školský výlet v exotickom svete plnom zábavy!
Plávajte v bazénoch s termálnou, čírou a morskou slanou vodou. Objavujte exotickú faunu a potápajte sa za hľadaním pokladov. Zažite zábavu a adrenalín na toboganoch či šmýkačkách. A odneste si zo sebou to najcennejšie - jedinečné spomienky a úsmev, ktorý deťom vyčaruje na tvári dobrodružný výlet v Tropickom raji.  


OBED ALEBO SURF V TATRALANDII

Školský výlet s obdedom alebo so surfovaním!
Osviežte sa a plávajte v bazénoch so slanou, termálnou a čírou vodou, šmýkajte sa na toboganoch, užívajte si exotickú atmosféru a ocitnite sa na pláži Waikiki, kde Vás šikovný inštruktor naučí surfovať a vyskúšať si to môžu aj tí najmenší! Alebo si vyberte vstup s obedom, zabudnite na starosti a užite si školský výlet naplno spolu s deťmi.


TATRALANDIA S UBYTOVANÍM

Dovolenka s deťmi na dva dni!
Využite možnosť ubytovania s raňajkami v tematických chatkách v Holiday Tatrlandia Village, ktoré vtiahnu do dobrodružstva nie len malé deti. Prežite 2 dni v Tropickom raji – čakajú na Vás bazény, tobogany, atrakcie, a vďaka neobmedzeným vstupom do aquaparku bude tento školský výlet pre Vás a aj pre deti úplne bezstarostný!

TATRALANDIA A JASNÁ

Tropický raj zábavy a výlet do hôr!
Zažite dobrodružný výlet a vydajte sa s deťmi na vysokohorskú turistiku do Nízkych Tatier, vyvezte sa lanovkami na obe strany Chopku. Po náročnej túre si oddýchnite a zabávajte sa v Tropickom raji, plnom atrakcií a zábavy pre deti. Vychutnajte si exotiku v každom počasí, pretože u nás máme tropické leto po celý rok.  

TATRALANDIA & ZOOKONTAKT, MOTÝLE, TATRAPOLIS

Tropický raj a tri zábavné parky!
Užívajte si vodu, plávajte v bazénoch, šmýkajte sa na toboganoch a vzdelávajte sa popri zabávaní. Zatúlajte sa do ríše zvierat, spoznávajte exotické zvieratá v ZOOkontakt, kde Vás naučia niečo o nich. Objavujte v Tatrapolise železné miniatúry divov sveta s atrakciami. A ocitnite sa v záhrade medzi exotickými motýľmi.  


Rezervačný formulár

Podmienky školských výletov

Všeobecné obchodné podmienky

Obedové menu


Aquapark Tatralandia sa z dôvodu preventívnych opatrení a ochrany zdravia od 13.3.2020 uzatvára. Ďakujeme za vašu priazeň, vážime si vašu podporu!

Viac info