Výlety pre školy a športové kluby

Zaslúžený deň by mal priniesť nezabudnuteľné chvíle plné úsmevov a radostí. A presne to je Tatralandia.


Zažite s deťmi materskej, základnej, strednej školy či športového klubu nezabudnuteľný výlet plní dobrodružstva a zábavy!

V Tatralandii zaručene zažijete skvelý deň, bez ohľadu na ročné obdobie alebo počasie. U nás máme tropické teplo po celý rok, celoročných 10 bazénov a 6 toboganov.

K celodennému vstupu do aquaparku máte možnosť doplatku za obed - dvojchodové menu z ponuky. Alebo vyskúšajte zdolať Hawaiské vlny s inštruktorom, ktorý Vás to naučí.

Školský výlet nemusí byť taký krátky ak si vyberiete možnosť výletu aj s ubytovaním. Deti určite ocenia aj výlet s pobytom, potom neváhajte a overte si dostupnosť cenovo výhodného ubytovania priamo v ubytovacom komplexe Tatralandie, v chatovom rezorte Holiday Village Tatralandia.  Pre viac informácií kontaktujte reception@tatralandia.sk.

Vyberte si z kombinácii zábavy a dobrodružstiev v Tropickom raji: s výletom do hôr alebo so zábavnými parkami.


Cenník pre školy a športové kluby do 30.6.2021

(Bezplatný vstup pre 1 pedagóga na 10 žiakov)

ProduktCenaPopis

Tatralandia

9 €

Celodenný Aqua ticket - bazény, tobogány

Tatralandia s obedom

+6 €

Dvojchodové menu v tropickej reštaurácii (ako doplatok k Aqua ticket)

Pobyt v Tatralandii 

od 29 €          

Neobmedzené vstupy do Tatralandie s ubytovaním pri aquaparku v Holiday Tatralandia Village s polpenziou.


+421 915 834 644
Rezervačný formulár

Obedové menu


Ponuka Tatralandia pre školy a kluby

AQUAPARK TATRALANDIA

Školský výlet v exotickom svete plnom zábavy!
Plávajte v bazénoch s termálnou, čírou a morskou slanou vodou. Objavujte exotickú faunu a potápajte sa za hľadaním pokladov. Zažite zábavu a adrenalín na toboganoch či šmýkačkách. A odneste si zo sebou to najcennejšie - jedinečné spomienky a úsmev, ktorý deťom vyčaruje na tvári dobrodružný výlet v Tropickom raji.  


TATRALANDIA S UBYTOVANÍM

Dovolenka s deťmi na dva dni!
Využite možnosť ubytovania s raňajkami v tematických chatkách v Holiday Tatrlandia Village, ktoré vtiahnu do dobrodružstva nie len malé deti. Prežite 2 dni v Tropickom raji – čakajú na Vás bazény, tobogany, atrakcie, a vďaka neobmedzeným vstupom do aquaparku bude tento školský výlet pre Vás a aj pre deti úplne bezstarostný!Aktuálne informácie a opatrenia v aquaparkoch.

INFO