Tatralandia pre deti za špeciálnu cenu

Deti milujú aquapark! Doprajme im nezabudnuteľné chvíle plné zážitkov, dobrodružstiev, úsmevov aj s kamarátmi.


Čo máme pripravené pre deti v Tatralandii? Aktívny program, ktorý ich zaujme, zabaví a bude pre nich nezabudnuteľný. Detský raj na zemi, ktorý ponúka deťom zábavu na toboganoch a šmýkačkách, osvieženie a plávanie v bazénoch s čírou, termálnou i morskou, slanou vodou, relax pod palmami či chutný obed v tropickej reštaurácii. Špeciálna ponuka Tatralandie ponúka najzážitkovejší aquapark za skvelé ceny počas celého roku.

Školský výlet

(Školský rok)

Zážitkový výlet plný kúpania a tobogánovania v tropickom raji.


 +421 915 834 644
Školský výlet v Bešeňovej
Školský výlet v Bešeňovej

Vychutnajte si deň bez školských povinností a zabavte sa v termálnom srdci Liptova - v Bešeňovej. Len u nás na Vás čaká adrenalínová jazda na najdlhších toboganoch na Slovensku, pravé morské vlny a ešte oveľa viac! Špeciálne ceny celodenných vstupov pre žiakov a študentov na školskom výlete.

Zistite viac
Školský výlet v Jasnej
Školský výlet v Jasnej

Horská turistika v nádhernom prostredí Nízkych Tatier. Zdolajte druhý najvyšší vrch Nízkych Tatier Chopok alebo sa naň vyvezte novými lanovkami, vydajte sa na hrebeňové túry alebo si vychutnajte nenáročnú prechádzku v prírode. Cena 7 €.

Zistite viac
Školský výlet vo Vysokých Tatrách
Školský výlet vo Vysokých Tatrách

Spoznajte krásu slovenských veľhôr. Navštívte najkrajšie miesta Vysokých Tatier a vychutnajte si krásu panenskej prírody. Skvelé výlety lanovkami na Skalnaté pleso, Hrebienok a Solisko spojte s prechádzkami a krátkymi túrami. Cena už od 5€/osoba.

Zistite viac

Tobogány

Zažite rýchlu či bláznivú jazdu na našich tobogánoch. Trúfnite si a spustite sa, čaká vás záplava adrenalínu!


Všetky tobogány v Tatralandii →

Aktuálne informácie a opatrenia v aquaparkoch.

INFO