Surfujte len za 60 GOPASS bodov

Pre verných zákazníkov sme si pripravili skvelú novinku. Odteraz môžete surfovať len za body, ktoré ste nazbierali na vašej vernostnej GOPASS karte.Čo vďaka ponuke získate?

Za vaše nazbierané body získavate produkt XS surf ticket 20 min. Môžete si otestovať surfovanie v indoorovej surfovacej hale, ktorá sa nachádza priamo v Tatralandii. Surfovanie prebieha pod dozorom skúseného inštruktora, ktorý vás naučí základy surfovania a ak budete šikovný aj pár trikov. Zažijete neskutočnú zábavu a surfujete v bezpečnom prostredí, ktoré je vhodné aj pre malé deti. 20 min. vstup máte možnosť využiť kedykoľvek počas dňa vrámci otváracích hodín prevádzky.


Máte možnosť výberu medzi bodyboardingom a surfovacím raftom.

Bodyboarding je určený pre všetkých už od 6 rokov. Surfovať môžete v rôznych polohách - na bruchu, na kolenách či v sede. Bodyboarding je ideálnym druhom surfovania pre začiatočníkov. Vyskúšate si ako doska reaguje, naučíte sa ju ovládať a získate potrebnú istotu. Vďaka priamemu kontaktu s vodou sa nemusíte báť bolestivého pádu.

Surfovací raft je určený najmä pre menšie deti vo veku od 4 rokov a s minimálnou hmotnosťou 12 kg, ktoré ešte nemôžu surfovať samostatne. Deti surfujú v sprievode rodiča alebo inštruktora na špeciálne upravených raftoch. Surfovací raft ovláda inštruktor vďaka lanu, na ktorom je raft upevnený. Vďaka surfovaciemu raftu si surfovaciu vlnu môžu zažiť už aj vaše ratolesti.


Čo potrebujete na získanie surfovania zadarmo?:

  • byť držiteľom karty Gopass
  • zakúpiť si vstup do Tatralandie (offline na kase alebo online cez gopass.sk)
  • mať na karte Gopass dostatočný počet bodov (min 60 b.)


Čo by ste mali vedieť:

  • na 1 kartu Gopass je možné uplatniť iba 1 vstup do Surf Zóny
  • akcia sa nevzťahuje na držiteľov zľavnených vstupov - Aquapassu, Skipassu, Zľavomatu...
  • akciu nie je možné využiť pri kúpe samostatného Surf Ticketu, bez vstupu do Tatralandie
  • v prípade ďalších otázok sa môžete obrátiť na infocentrum Tatralandia: +421/915/834 644, info@tatralandia.sk

Neváhajte a využite túto jedinečnú ponuku. Tešíme sa na vás :)

GOPASS

Zisti o programe GOPASS viac na:

www.gopass.sk →