OMLADZUJÚCA MASÁŽ TVÁRE ARGÁNOVÝM OLEJOM

Kozmetický anti-aging arganový olej je jedným z najdrahších olejov na svete, je vynikajúcim pomocníkom pre tých, ktorí sa starajú o svoju pleť. Tento elixírom krásy a mladosti má vysoký omladzujúci efekt, vyživuje pleť, hydratuje ju a zvláčňuje. Vďaka rýchlemu vstrebávaniu bude Vaša pleť lepšie chránená. Argánový olej pôsobí ako antioxidant. Vďaka vysokej koncentrácii vitamínu E a fytosterolov podporuje hojenie pokožky. Vitamíny A, F, esenciálne mastné kyseliny, kyselina linolová, nenasýtené mastné kyseliny omega 3 a omega 6, flavonoidy, karotenoidy zlepšujú kvalitu pleti.

ČasCena
30 min.23 €

KLASICKÁ MASÁŽ

Klasická masáž je ručná aplikácia cielených hmatov, ktoré obsahujú trenie, roztieranie, hnetenie, tepanie a chvenie.

Masáž podporuje vstrebávanie opuchov, zlepšuje výživu tkaniva, prietok miazgy a pohyblivosť, pomáha obnovovať funkcie postihnutého mäkkého tkaniva, uvoľňuje svalové napätie a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má buď upokojujúce alebo povzbudzujúce účinky.

Časť telaČasCena
šija, chrbát, alebo kompletná45 min.25 €
nohy25 min.18 €
hlava30 min.24 €
šija15 min. 11 €

AROMATICKÁ BYLINKOVÁ MASÁŽ

Hlavnou zložkou masáže sú oleje z liečivých bylín s čistiacimi, revitalizačnými a tonizujúcimi účinkami. Dotyky a vône stimulujú krvný obeh, upokojujú nervový systém a uvoľňujú svaly.

ČasCena
30 min.20 €
60 min.43 €

KOKOSOVÁ MASÁŽ PRE MLADÝCH

Odpočívajte pri  ukľudňujúcej vôni  kokosu. Vybrať si môžete celotelovú masáž alebo masáž chrbta. Masáž  kokosovým olejom je vhodná  v každom ročnom období pre všetky typy pleti. Pokožku intenzívne  regeneruje, hydratuje, chráni a vyživuje. Počas masážnych ťahov sa olej vstrebáva do pokožky a postupne sa tak rozvíjajú jeho liečebné a posilňujúce účinky. Výsledkom je hladká a krásna pleť.

ČasCena
20 min.19 €
40 min.27 €

MEDOVÁ MASÁŽ

Veľmi účinnou detoxikačnou masážou je medová masáž. Med obsahuje takmer všetky minerály a veľa železa, ktoré sú nevyhnutné pre náš organizmus. Masáž je vhodná najmä na jar a na jeseň. Neodporúča sa pri alergii na med!

ČasCena
50 min.27 €

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Reflexná masáž chodidiel je založená na sedemdesiatich tisícoch nervových zakončení, ktoré sú uložené v nohách a sú spojené s každou časťou tela. Pri stláčaní špecifických bodov prebieha stimulácia vnútorných orgánov, odbúrava sa napätie, aktivizuje lymfatický systém, pomôže pri nespavosti a bolestiach hlavy. Telo sa po masáži stáva odolnejšie, vyrovnanejšie a pozitívom je aj príjemný pocit ľahkých nôh. Masáž by ste mali absolvovať aspoň raz do mesiaca.

ČasCena
25 min.18 €