Hľadáte vhodný darček pre svojich blízkych? Už ste ho našli!

DARČEKOVÚ POUKÁŽKU Aquaparku Tatralandia môžete venovať kedykoľvek a komukoľvek.

Darčekovú poukážku si môžete zakúpiť priamo v pokladni Aquaparku Tatralandia alebo prostredníctvom online objednávkového formuláru, či mailom na faktúru.

Do poukážky sa priamo vpíše Vami vybraná služba, ktorú môže obdarovaný čerpať.

Ako darček môžete zakúpiť:

  • Vstup Tropical Packet / Fun Packet (bazény, tobogány, Tropical Paradise), skrinka, lehátka, detské atrakcie, parkovanie
  • Vstup Vital Packet - doplatok k Tropical Packet / Fun Packet. Jednorázový vstup do Keltského saunového sveta na max. 3 hod. pre osoby od 12 rokov. Po prekročení 3 hodín v Keltskom saunovom svete sa automaticky načíta ďalší vstup. Vstup do Keltského saunového sveta je povolený len osobám od 12 rokov - zóna bez plaviek. (Je možný vstup aj deťom  od 6 rokov veku vrátane v doprovode osoby staršej 18 rokov, vo vyhradených časoch (vstup denne medzi 9:00 a 10:00 hod. max. na 3 hodiny – tj. max. do 13:00 hod). Vstup Vital Packet - vstup do Keltského saunového sveta je možné využiť len so vstupom do aquaparku (Tropical/Fun Packet), nie je možné využiť ho samostatne.
  • Surfovanie (20 min., 60 min.)
  • masáže, zábaly, kúpele vo Wellness Paradise a ETANI Wellness Point (možné len po zakúpení vstupu do Aquaparku Tatralandia). Potrebná rezervácia minimálne  1 deň vopred na telefónnom čísle +421 915 834 681
  • ubytovanie v Holiday Village Tatralandia

Darčeková poukážka sa nevzťahuje na nápoje a jedlá v Aquaparku Tatralandia.

Hodnota darčekovej poukážky zodpovedá zakúpeným službám podľa platného cenníka v deň vystavenia a zaplatenia darčekovej poukážky. Platnosť poukážky je 6 mesiacov odo dňa jej zakúpenia. Vybavenie darčekovej poukážky, ktorá je platená na faktúru, trvá do 15 dní.

Vstupy a služby zakúpené v akciových cenách je možné využiť len počas trvania akcie, darčeková poukážka bude mať obmedzenú platnosť v závislosti od trvania akcie.

Postup pri využívaní darčekovej poukážky:
Je potrebné predložiť originál darčekovej poukážky, na základe ktorej Vám bude vydaná vstupenka, ktorá Vám umožní čerpanie zaplatených služieb.

Vaša elektronická objednávka bude spracovaná do 24 hodín, v prípade záujmu zakúpenia darčekovej poukážky osobne na Infocentre v Tatralandii je to možné len počas otváracích hodín Infocentra

Bližšie info: info@tatralandia.skvoucher@tatralandia.sk