Combo ticket 3 parky = 1 cena

Tri zábavné parky na Liptove spojili svoje sily a ponúkajú nový originálny produkt s názvom COMBO TICKET. 


Navštívte za jednu výhodnú cenu hneď tri zábavné parky, ktoré navzájom susedia – ZOOkontakt, Tatrapolis a Motýliu záhradu v Liptov Aréne. Na jednom mieste tak môžete vychutnávať krehkú krásu motýľov, adrenalín z dotyku živého zvieraťa alebo precíznosť kovových miniatúr.


 Tatrapolis – svet miniatúr Tatralandia – je unikátne spojenie túžby cestovať a obdivu ku kováčskemu remeslu. V Tatrapolise nájdete 12 miniatúr svetových stavieb, ktoré symbolizujú celý svet na jednom mieste. Oveľa zaujímavejšie pre deti sú však detské atrakcie zadarmo. Detské oči sa rozžiaria pri pohľade na autodrom, bludisko, vláčik alebo kolotoč. Toto všetko a ešte omnoho viac je možné neobmedzene a zadarmo vychutnávať v Tatrapolise. Okrem toho sa tu nachádza jediné gastronomické zariadenie zo spojených troch areálov - Hostinec u Kováča. V ponuke sú okrem iného vynikajúce špeciality z grilu. Celkový kováčsky ráz areálu dotvára Železná ulička, Kováčska dielňa alebo Zemeguľaté námestie s kovovou Zemeguľou.


Asi doteraz najznámejšou medzi deťmi je ZooKontakt pri Liptovskom Mikuláši. Už niekoľko sezón otvára svoje brány pre všetkých milovníkov zvierat a divej prírody. Jedinečnosť areálu spočíva v tom, že návštevníci sa zvierat môžu priamo dotknúť, pohľadiť ich. Umožnením kontaktu so zvieratami, osobitne u detí, vzniká pozitívny vzťah k všetkému živému a aj takto sa dá ukázať, že zvieratá sú priatelia, ktorí si zaslúžia lásku a starostlivosť.


Absolútnou novinkou je otvorenie nového areálu s názvom Motýlia záhrada. Hneď oproti ZooKontakt, v budove Liptov arény, je počas celého leta stála expozícia živých motýľov a rastlín. Je to interaktívny audiovizuálny zážitok, keďže celý priestor je podfarbený tematickou hudbou a zvukovými efektami. Motýlia záhrada sa rozprestiera na ploche neuveriteľných 1200  štvorcových metrov a vstup do nej je cez letnú terasu od ZooKontakt. Prehliadka je organizovaná so sprievodcom, ktorý Vám objasní život motýľov,  ich správanie a návyky a umožní tak  byť  na moment súčasťou ich sveta.

Všetky tri parky sú počas letnej sezóny 1.7.-17.9.2017 otvorené denne. Combo ticket je možné zakúpiť na pokladni každého areálu. Vstup do každého parku je v cene 7 € za osobu, ale keď si kúpite COMBO TICKET, ušetríte jeden vstup a zaplatíte len 14 €. Deti do nedovŕšených 3 rokov majú vstup zadarmo. CENNÍK VSTUPOV osoba od 3  rokovosoba/ areál
TATRAPOLIS TICKET7 €1 osoba / 1 areál
COMBO TICKET
3 parky za 1 cenu (Tatrapolis + Zoo kontakt + Motýlia záhrada)
Platnosť lístka od 1.7. - 17.9.2017
14 €1 osoba / 3 areály

Nakupujte on-line na: www.gopass.sk

Zľavy a body za každý nákup s kartou GoPass.