BEŠEŇOVÁ - TERMÁLNE SRDCE LIPTOVA

Prijmite naše pozvanie do novej Bešeňovej a užívajte si relax
vo Vašom obľúbenom termálnom vodnom parku.


Magické miesto plné relaxu nájdete v termálnom srdci Liptova, v novej Bešeňovej. Bešeňová ponúka odpočinok v 21 bazénoch  s termálnou alebo priezračnou vodou s teplotou až do 40 °C. Termálna voda hnedočervenej farby obsahuje veľké množstvo minerálnych látok,  čomu sa poteší vaša pleť, pohybové aj dýchacie ústrojenstvo. 

V Bešeňovej nájdete okrem harmónie pre telo a dušu aj zábavu pre všetkých členov rodiny na 15 toboganoch, v bazéne s vlnobitím alebo počas raftovania v divokej rieke. Vďaka tomu sa Bešeňová stáva dokonalou voľbou aj pre rodiny s deťmi. 

Nový oddychový priestor Átrium je srdcom celého krytého komplexu. Veľkorysé presvetlené priestranstvo predstavuje oázu pokoja, ktorá dýcha prírodou. Gurmánov poteší prepojenie s najväčšou reštauráciou v Bešeňovej, Bistrom. Tá ponúka, okrem chutných jedál z čerstvých surovín, výhľady na krásy Liptova.

Energiu načerpáte v saunovom svete počas 13 inhalácií a relaxačných procedúr. Stále obľúbenejšími sú v novej Bešeňovej saunové rituály a peelingy nielen za bieleho dňa, ale aj za mesačného svitu počas špeciálnych eventov - Noci saunových rituálov. 

Nová, elegantná Bešeňová predstavuje dokonalú harmóniu a spojenie relaxu a zábavy. Vďaka termálnej, ale aj priezračnej vode, možnosti voľby, si tu nájde svoje naozaj každý.  Viac info o novej Bešeňovej V novej  Bešeňovej čaká novinka aj najnáročnejšiu klientelu: Hotel Galéria Thermal Bešeňová ****. Prvý holistický hotel na Slovensku zameraný na človeka ako celok - na telo, dušu i myseľ. Hostia hotela budú mať k dispozícii privátnu termálnu zónu,  nadštandardný servis a individuálny prístup zo strany personálu. Samozrejmosťou bude non-stop hotelová recepcia, uvítací drink pri príchode, knižnica a darček pre hosťa na izbe. www.besenova.com/ubytovanie

 Vstup do Bešeňovej – kúpiť on-line

Ušetrite až 7€,- pri kúpe 4 dní vopred na: www.gopass.sk