Jasná Nízke Tatry

 


V lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry na svahoch Chopku si v zimnej sezóne 2017/2018 vychutnáte svetovú lyžovačku plnú neopakovateľných zážitkov. Najväčšia lyžiarska aréna s výbornými podmienkami pre zimné športy na Slovensku ponúka lyžovačku plnú zábavy, moderné lanovky a bohatú eventovú nádielku. 50 km kvalitne upravených zjazdoviek vďaka modernému zasnežovaciemu systému garantuje lyžovačku minimálne 5 mesiacov v roku s možnosťou lyžovať na severnej aj južnej strane Chopku. 

V stredisku, ktoré je zastávkou svetovej Freeride World Tour si prídu na svoje všetci milovníci divokej jazdy v dvanástich rozľahlých freeridových zónach. Ako v jednom z mála stredísk sú zóny pohodlne dostupné kabínkovými lanovkami čo pridáva ich výnimočnosti. Vylepšený trendový snowpark dizajnovaný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov, zábavná lyžiarska trať Fun Zone s nenáročnými snehovými prekážkami, vhodnými pre všetkých malých aj veľkých šantiacich lyžiarov, či ranný Fresh Track s nedotknutými zjazdovkami ešte pred oficiálnym spustením prevádzky.

Lyžovačka na južnej strane Chopku bude v lyžiarskej sezóne 2017/18 opäť o čosi komfortnejšia. Už minulý rok v decembri sa do prevádzky spustila nová 15 miestna lanovka v úseku Krupová – Kosodrevina a doplnila tak posledný chýbajúci úsek spájajúci severnú a južnú stranu Chopku. Prístup do strediska z južnej strany sa zlepšil najmä vďaka novej miestnej komunikácii, ale aj novému asfaltovému povrchu 520 miestneho parkoviska Krupová. Práve to bude v novej lyžiarskej sezóne ako prvé s riadenými vstupmi a s navigačným systémom vyťaženia parkoviska napojené na vernostný program GOPASS. 


Viac informácií nájdete na www.jasna.sk

INFOCENTRUM BIELA PÚŤ
Tel : 00421 907 88 66 44
E-mail : info@jasna.sk