Ukážte svojim firemným partnerom a účastníkom kongresu, akí dôležití pre Vás sú. Poskytnite im inšpiratívnu atmosféru kongresového komplexu situovaného uprostred dychvyrážajúcej scenérie tropického raja pod Nízkymi Tatrami

Holiday Village Tatralandia

Príjemné novopostavené konferenčné priestory sú výnimočné svojou kapacitou až do 420 miest s možnosťou jej variabilného rozdelenia zvukotesnou stenou na 3 samostatné sály s kapacitou 50-150 miest. Priľahlý Aquapark Tatralandia s celoročným Tropical Paradise a Funpark Tatralandia umožňuje organizáciu nezvyčajných tématických podujatí. Športová hala otvára brány aj tým najodvážnejším programom.

Hotel Grand**** Jasná

Ski in & ski out hotel, ideálne umiestnený v strede Slovenska. Tento horský hotel dokáže v novozrekonštruovaných izbách prijať až 300 hostí a poskytnúť jednotku v priestoroch na zábavu. Novinkou roku 2013 je konferenčné centrum pre 350 osôb.

Boutique hotel Tri Studničky

Útulný boutique hotel s  unikátnym dizajnom. Konferenčné priestory dávajú pocit splynutia s voňavým lesom, zurčiacim potokom a wellness s prvou horskou plážou v Tatrách. Dokonalý pre menšie skupiny hľadajúce exkluzivitu, súkromie a gastronomické zážitky.