23.7.-24.7. 2016


 

 

Leto je v plnom prúde a u nás sa tvrdo trénuje. Tomi Kid Kovacs a jeho zverenci si rozložia svoj ring priamo na amfiteátri. Príď si sem aj ty otestovať rýchlosť svojho pravého háku. 

 


 Nauč sa boxovať

Tomi so svojím teamom Vás naučia základy boxu, zaboxovať si môžu aj najmenší návštevníci a tešiť sa môžeš na DUEL DŇA! Tomi vyzve na súboj aj majstra sveta v ľahkej váhe Ivana Buchingera. Čaká ťa naozaj adrenalínový vikend. 


Hviezda víkendu

Tomi KID Kovács je majstrom sveta v profesionálnom boxe a v súčasnosti najúspešnejším slovenským boxerom. Tomi začal s boxom v rodnej Galante a už po roku aktívnej činnosti sa stal Majstrom SR. Počas amatérskej kariéry odboxoval vyše 220 zápasov a svoje umenie ukázal vo viacerých európskych krajinách, vrátane Švajčiarska, Rakúska, Talianska, Dánska či Nemecka, kde neprehral celé štyri roky. Duel dňa s Russian Killer

Dvadsaťpäťročný Ivan Buchinger je slovenským MMA zápasníkom v ľahkej váhe. V tejto váhovej kategórii je slovenskou jednotkou. Jeho prezývka je RUSSIAN KILLER - pretoze ho neporazil zatiaľ žiadny ruský zápasník. V Tatralandii sa počas víkendupredstaví v dueli dňa s Tomim Kidom - kto bude lepší?


 Narodeninová torta s tromi sviečkami

Oslavovať budeme 3. narodeniny Hurricane factory! Začneme s adrenalínovým zážitkom priamo na lúke v Tatralandii, kde doskočia traja skidyveri. Privítajú ich naši hostia: Tomi Kid spolu s krásnou, talentovanou speváčkou Linou Mayer


Krst tigríkov

už 8 týždňov budú mať dva malé tigríky, ktoré sa narodili v Prvom českom národnom cirkuse Jo Joo, ktorý hosťuje počas letnej sezóny v Tatralandii. Príďte ich s nami pokrstiť a odfotiť sa s nimi.


Lina Mayer

slovenská speváčka, vlastným menom Karolína Majerníková si mnohí pamätajú ešte zo súťaže Československá Superstar, kde sa prebojovala tesne pred brány finále. Neskôr spievala tanečníkom a celebritám v tanečnej šou Let´s dance, či tancovala v českej verzii tejto šou Stardance po boku herca Sašu Rašilova.

Ako sme s Tomim zápasili minulý rok

Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.