18.6.2016

Otvorte s nami letnú sezónu na Liptove, zasurfujte si na nových hawaiských vlnách a roztočte to na penovej party, zabavte sa s Cirkusom Jo Joo. Večer bude patriť všetkých gurmánom, ktorých pozývame do Tropical Paradise na  Cullinary battle Thailand s Martinom Novákom a Jakubom Sobotkom.  

 


Surfuj v havajských vlnách Tatralandie

Tatralandia sa od leta 2016 stane najväčším areálom vodnej zábavy s ubytovaním v Strednej Európe a zároveň jediným, kde si môžeš aj zasurfovať. Otvor s nami nový celoročný Havajský komplex so surfovacími vlnami Maui a Waikiki,  a staň sa nadšencom surfovania a objav v sebe surfera . Tvoji priatelia ťa zatiaľ môžu sledovať s drinkom v ruke z Tiki Baru. 

Cirkusové predstavenie v amfiteátri

Počas letných mesiacov (1.7. - 3.9.2016) bude Tatralandia hostiteľom českého národného cirkusu Jo Joo. Počas Summer Battle Opening vám ponúkneme ochutnávku svetových artistických výkonov v amfiteárti v Tatralandii.  Môžete sa tešiť na žonglérov s loptičkami, diabolom, hula hop - kruhom či hadieho muža. A navyše sa môžete odfotiť s papagájom Ara (Hugo z TV seriálu ZOO) a s makakom medvedím (Judy z TV seriálu ZOO)

Najväčšia penová párty na Liptove

Penová párty je už tradične jednou z najobľúbenejších letných akcií konajúcich sa na celom svete. Jedine v Tatralandii zažijete tú pravú atmosféru a party zábavu v obrovskom bazéne plnom peny. Nebude chýbať skvelý DJ a animácie. Garantujeme tú najlepšiu zábavu pre všetky vekové kategórie. 

Koho stretnete:

Kasia Bigos  - fitneska, majsterka Poľska a Európy v POLE DANCE, autorka programu Fire Workout. Blogerka Hello zdravie, strhne vás svojou energiou, motivuje k prekonávaniu nemožného.
Anna Matysiak - známa poľská herečka a tanečníčka, vyznávačka zdravého životného štýlu
Kasia Kołeczek - poľská herečka  divadla Teater Polski vo Varšave Ako sme otvárali leto minulý rok:Aktivita je realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.