Silvester so skupinou HEX

31.12.2017

Jedinečný Silvester v bazénoch, s pestrým programom, osviežujúcimi nápojmi a s  pravou tropickou atmosférou v Tatralandii!


Silvester s GoPass sa oplatí!

Výhodné ceny pre registrovaných klientov s kartou GoPass.
Nakupujte on-line na: www.gopass.sk (Zľavové  centrum)


Oslávte poslednú noc v roku netradične - v trópoch! Tatralandia  31. 12. 2017 pripravila veľkolepú  oslavu konca roka. Zažite pravú silvestrovskú atmosféru a oslavu ukončenia roka v bazénoch, na toboganoch a v rytmoch známej slovenskej kapely HEX.
Silvester v Tatralandii prepojí netradičný priestor  na oslavu Silvestra – bazény, tobogany a  sauny  – s pestrými tanečnými vystúpeniami a magickou UV light show s hulahop kruhmi z tanečnej skupiny Dreamdancers ,ktorá poskytne neopakovateľný zážitok pre každého návštevníka. Pole dance v trópoch? Áno, aj to prinesie netradičný Silvester v Tatralandii. 

Počas celého večera sa o dobrú zábavu postará  DJ Martin Cehelský a Bongoman Elizz a pre malých aj veľkých je pripravené množstvo súťaží a  hier. Veľkolepým vyvrcholením starého roka je koncert skupiny Hex, ktorých hity si môžete vychutnať priamo z bazéna. A k Novoročným oslavám neodmysliteľne patrí obľúbená tombola a samozrejme ohňostroj!


Silvester s GoPass sa oplatí!

Výhodné ceny pre registrovaných klientov s kartou GoPass.
Nakupujte on-line na: www.gopass.sk (Zľavové  centrum)Cenník vstupov

Vstup 

Dieťa
do
  12 rokov 

Osoba
 nad
12 rokov  

Silvester už v predaji 
(Od 2.10.2017 pokladne a infocentrum)

 Grátis20 €
Doplatok Silvester k celodennému vstupu
31.12.2017
Grátis11 €
Doplatok - Vital packet 
(Keltský saunový svet)

 

-9 €

* Silvestrovský program prebieha v čase od 18:00 - 04:00 hod. 

* Deti do nedovŕšených 12 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.

* Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Tropical Packet (6 toboganov a šmýkačiek, 10 bazénov, kryté komplexy Tropical Paradise a Ostrov Pirátov z karibiku, vonkajšie termálne bazény, parkovanie, skrinku), a celovečerný silvestrovský program - koncert skupiny HEX, UV light show, tanečné vystúpenia, ohňostroj.Silvester s GoPass sa oplatí!

Výhodné ceny pre registrovaných klientov s kartou GoPass.
Nakupujte on-line na: www.gopass.sk (Zľavové  centrum)


HEX

Že ste ešte nezažili koncert priamo pri bazéne? Počas Silvestra v Tatralandii je to možné! Užívajte si koncert známej slovenskej kapely Hex priamo z bazéna.  Zabáva sa bude niesť  v rytmoch ich známych hitov  V piatok podvečer alebo Keď sme sami . Ich ľahký song patrí medzi najhranejšie hity v slovenských  rádiách. A že nikdy (alebo nikde) nebolo lepšie si môžete pospevovať ešte dlho po  silvestrovskom večeri plnom zábavy a skvelej atmosféry.


 UV LIGHT SHOW


Jedinečné spojenie tanca, hudby, umenia a hry svetla. Po tomto predstavení si každý návštevník odnesie neopakovateľný zážitok.  Šou so svietiacimi hulahop kruhmi a akrobatickými kúskami predvedú na pódiu skutoční profíci. 


Tanečné vystúpenia 


Silvester v Tatralandii to nie je len zábava a šantenie v bazénoch, ale aj množstvo dobrej hudby a  tanečných predstavení. Veselé, farebné a hravé čísla spestrujú celú noc  a bavia veľkých i malých návštevníkov. Pestré kostýmy a zaujímavé tanečné choreografie  na horúce rytmy sú zárukou dobrej atmosféry a zábavy. 


Pole dance


Pole dance  je moderná tanečná disciplína, ktorá spája prvky niekoľkých tancov - balet, valčík či salsa s modernými prvkami gymnastiky, akrobacie a voľného tanca. Toto umenie predvedie očarujúca tanečnica ,ktorá je uznávanou porotkyňou na súťažiach a sama je držiteľkou niekoľkých ocenení. 

 

 

Kontakt

Infocentrum Tatralandia

pondelok - piatok : 11:00- 19:00 
sobota- nedeľa :  10:00 - 19:00Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY