Tatrapolis Iron Master

Blacksmiths will be creating unique metal sculptures inside the park of Tatrapolis and the event will be combined with a rich culture programme and a concert of the Red Hot Chilli Peppers Revival band.

A unique event of its kind where masters of smithery will be creating original metal sculptures inside the park of Tatrapolis. The event will be combined with a rich culture programme and a concert of the Red Hot Chilli Peppers Revival band.

Shop & Save on-line on: www.gopass.sk

Find Discounts and Earn Points for Every Purchase


 

Tatrapolis svet miniatúr


Originálne spojenie kováčskeho remesla a cestovateľskej vášne, ktoré vyústilo do podoby netradičného detského zábavného parku. V Tatrapolise na Vás čaká 12 miniatúr svetových stavieb a množstvo atrakcí pre veľkých i malých grátis.


26.-27.8. 2017 sa priamo v Tatrapolise uskutoční prvý ročník medzinárodného festivalu stavania kovových sôch Tatrapolis Iron Master. Zažite s nami  jedinečný víkend plný kováčskeho umenia dobrej hudby a zábavy. 

 

 


Metalinda 

Zažite skvelý koncert známej rockovej skupiny Metalinda jedine v Tatrapolise počas jedinečného podujatia Tatrapolis Iron Master. Zabavte sa na známe hity Slnko nevychádzaj, Zavrite nás alebo Slnko svieti nám. 


Helenine oči & Red Hot Chilli Peppers Revival

Program počas víkendu Tatrapolis Iron Master obohatia svojimi vystúpeniami aj Helenine oči a Red Hot Chilli Peppers Revival na ktorých hity sa zabavia návštevníci všetkých vekových kategórii. 


S Hudbou Vesmírnou & Barbora Hazuchová

Kováčske majstrovanie spestrí aj mladučká speváčka Barbora Hazuchová, ktorá predstaví svoje chytľavé songy priamo v Tatrapolise.
S Hudbou Vesmírnou je veselé mladé trio, ktoré svojimi hitmi zabaví snáď každého. Spolu sa rozhýbeme vo veselých rytmoch na hity ako sú Šírime mladosť , Pozdrav z lesa alebo najznámejší hit Je nám teplo.

A to, že nám bude teplo je zaručené lebo kováčske majstrovstvá sa bez ohňa nezaobídu!


Shop & Save on-line on: www.gopass.sk

Find Discounts and Earn Points for Every Purchase
Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY