Liptovfest Tatrapolis - Tatralandia

Discover the region of Liptov and its biggest attractions!All age groups are invited to a festival of good fun, food and unforgettable moments inside Tatrapolis –a park of miniatures. 
Tatralandia fest to je deň plný zábavy a dobrodružstva v Tatralandii!
Zažite s nami jedinečný festival pri bazénoch.
Okrem bláznivého šantenia vo vode a na tobogánoch si s nami užite skvelý koncert Mira Jaroša či rozprávkové divadelné predstavenia pre malých i veľkých. Spolu  sa zabavíme v rytmoch 
bubnov v podaní Campana Batucada alebo to roztočíme počas pravej penovej párty. 


Leto v Tatralandii  srší nefalšovanou festivalovou zábavou. Bohatý animačný program počas celého dňa , súťaže o hodnotné ceny, penová party a čerešnička na torte - skvelý koncert Mira Jaroša to je Tatralndia fest! 


 

Skvelý koncert Mira Jaroša jedine v Tatralandii

Zažite jedine počas Tatralandia fest- u  koncert Mira Jaroša, ktorý svojimi pesničkami baví malých i veľkých. 
Zaspievajte si s nami najobľúbenejšie motivačné pesničky pre deti-  nebudú chýbať  Čisté rúčky ani Čarovné slovíčka. Miro Jaroš hravou formou učí deti slušnému správaniu, stolovaniu, prechádzania cez cestu a tiež ako sa starať o svoje hračky.

 


 

Najväčšia penová párty na Liptove

Penová párty je už tradične jednou z najobľúbenejších letných akcií konajúcich sa na celom svete. Jedine v Tatralandii zažijete tú pravú atmosféru a party zábavu v obrovskom bazéne plnom peny. Nebude chýbať skvelá hudba, zábava a celodenné animácie v rozprávkovom šate. Garantujeme tú najlepšiu zábavu pre všetky vekové kategórie.

 


Rozprávkové divadelné predstavenie 

Počas dňa na Vás čakajú divadelné predstavenia pre malých aj veľkých, ktoré vás vnesú do magického sveta rozprávok
Objavte s  nami tento čarovný svet s divadielkom Severka.

Pravá Bubenícka show  to je Campana Batucada !

Počas celého dňa  je pripravený pestrý animačný program, súťaže a o dobrú náladu a neopakovateľnú atmosféru sa postará jedinečný a najväčší slovenský bubenícky orchester interpretujúci brazílsku Sambu, Batucadu, Samba Reggae, Maracatu, Afro Samba... Campana Batucada !  
Dobrá nálada, pohyb a energia to je pravá Bubenícka show!Tatralandia fest 22.7.2017


Stay only a few steps from Aquapark Tatralandia and enjoy a real tropical paradise in every season of the year. Holiday Village Tatralandia is formed of 155 cottages and suites which are ideal for a family holiday or a single trip all year round.

Invitation to Liptovfest 2017

Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY