Beach Music Party

Experience a genuine summer party and a tropical atmosphere. Enjoy a rich music programme, a foam party and the icing on the cake – a great concert of rapper Ramon and Mario Bischin


Teplota stúpa, zábava stúpa.  Poďte sa spolu s nami zabaviť na skvelej letnej párty. Čo môže byť lákavejšie uprostred leta ako spojenie vodnej zábavy, slnka, skvelých drinkovpárty hudby

Deň plný rôznych hudobných žánrov počas ktorého si na svoje príde každý návštevník Tatralandie. O nezabudnuteľný zážitok sa postarajú dvaja DJ - DJ East Luke a  DJ Martin Cehelsky a o skvelú atmosféru sa postarajú aj Saxo Performance a Bongoman Elizz.  

Pravá tropická párty sa bude niesť aj  v horúcich, letných rytmoch Dominiky Mirgovej a Barbory Hazuchovej . A zábava vygraduje v podaní slovenského rappera  Ramona a popového speváka  Maria Bischina!

Jedine v Tatralandii zažijete tú pravú atmosféru a párty zábavu aj v obrovskom bazéne plnom peny počas penovej párty alebo so skvelým drinkom V Aperol bare.


Shop & Save on-line on: www.gopass.sk

Find Discounts and Earn Points for Every Purchase 

Ramon  v Tatralandii počas Beach music party!


Zažite koncert známeho slovenského raperra Ramona jedine v Tatralandii počas Beach music party! Zabavte sa na jeho najznámejšie songy a užite si  pravú tropickú atmosféru pod holým nebom! Nebudú chýbať ani dvaja skvelí DJ - DJ East Luke a  DJ Martin Cehelsky  a o zábavu sa tiež postarajú Bongoman Elizz a  Saxo Performance , ktorí rozprúdia tú pravú párty zábavu!

Pozvánka na Beach Music Party priamo od Ramona!


 Horúce rytmy v podaní Maria Bischina


Známy popový spevák Mario Bischin sa  svojimi hitmi preslávil v celej Európe a najmä v Poľsku. Vy si jeho koncert s najväčšími hitmi môžete vychutnať a užiť na jedinečnej Beach Music party v Tatralandii.
Rozhýbte sa vo vlnách jeho párty hitov a nasajte pravú párty atmosféru. 


Dominika Mirgová & Barbora Hazuchová


Beach music party Tatralandia to nieje len zábava a šantenie v bazénoch!
U nás v Tatralandii sa pravá tropická party sa bude niesť aj v horúcich rytmoch Dominiky Mirgovej a Barbory Hazuchovej. Známe slovenské speváčky sa postarajú o skvelú zábavu a jedinečné zážitky, ktoré si nemôžete nechať ujsť!


Najväčšia penová párty na Liptove


Penová párty je už tradične jednou z najobľúbenejších letných akcií konajúcich sa na celom svete. Jedine v Tatralandii zažijete tú pravú atmosféru a party zábavu v obrovskom bazéne plnom peny. Nebude chýbať skvelá hudba a osviežujúce nápoje. Garantujeme tú najlepšiu zábavu pre všetky vekové kategórie.

 


Osviežujúce drinky v Aperol bare

Tie najosviežujúcejšie letné drinky počas Beach music party nájdete v Aperol bare priamo pod holým nebom. Zrelaxujte na lehátkach alebo sa zabavte pri pódiu s lahodným nápojom v ruke z jedinečného baru Piaggio. Jedinečné osvieženie a zábava len v Tatralandii.

 

 


Shop & Save on-line on: www.gopass.sk

Find Discounts and Earn Points for Every Purchase


Pozvánka - Beach Music Party  19.8.2017


Program

10:00 OTVORENIE BEACH MUSIC PÁRTY

S ERIKOU BARKOLOVOU

10:00 - 16:00 DJ EAST LUKE + SAXO PERFORMANCE

10:10 VIVAS TANEČNICE

11:00 VIVAS TANEČNICE ANIMÁCIE

11:00 MINIDISCO

11:15 AQUADANCE

12:00 PENOVÁ PÁRTY

12:30 BARBORA HAZUCHOVÁ

13:00 VIVAS TANEČNICE

13:30 ŠKOLA TANCA

14:00 MÁRIO BISCHIN

15:00 DOMINIKA MIRGOVÁ

16:00 VIVAS TANEČNICE

16:00 - 20:00 DJ MARTIN CEHELSKÝ BONGOMAN ELIZZ

16:30 MINIDISCO

16:30 AQUADANCE

17:00 RAMON

 

 

 

Všetky eventy

Prezrite si novinky aquaparku Tatralandia a vyberte
si zo skvelej ponuky pripravovaných eventov.

EVENTY