Kúpiť online
Šetrite čas a peniaze s gopass kartou
skipasy - lanovky - aquapark - zážitky - ubytovanie
Banner

REŠTAURÁCIE A BARY


Exotický kulinársky zážitok si vychutnáte v Paradiso Restaurant - najväčšej reštaurácii v areáli s kapacitou 200 miest na sedenie.  Je situovaná v srdci oddychového komplexu Tropical Paradise. Očarí vás štýlovým interiérom, hravosťou farieb, tropickou flórou a v neposlednom rade nádhernými výhľadmi na Západné Tatry.
Počas celého dňa si môžete vyberať zo skvelej ponuky!

Hneď ráno sa môžete posilniť tradičnými či exotickými raňajkami, alebo ľahkým menu pred obedom s čerstvými panini.

Skvelá gastronomická ponuka jedál, od tradičných až po exotické špeciality, jedlá z grilu či vynikajúce domáce cestoviny určite uspokoja vaše chuťové bunky. Variácie sviežich ovocných a zeleninových šalátov ponúknu ľahké osvieženie. Neodolateľné domáce dezerty, ktoré pre vás vyrábame a bohatý sortiment nápojov - nealkoholické a alkoholické miešané koktejly, čerstvé ovocné limonády a fresh koktaily, urobia sladkú bodku za Vašim občerstvením.

Paradiso Restaurant – kulinárske potešenie počas celého roka!


Štýlový lodný bar je pre vás otvorený priamo v Tropical Paradise! Priamo pri bazéne si môžete vychutnať  ponuku ľadových káv, nápadité variácie čerstvo pečených koláčov, domáce donuty a muffiny, zmrzlinové poháre a ovocné smoothies! 

Najlepšie osvieženie!


Ak ste vysmädli, nie je potrebné ani vychádzať z vody.  Priamo uprostred, na rozhraní 4 hlavných bazénov so sladkou a morskou vodou nájdete oázu– Barbados Bar.  Vyberte si z ponuky originálnych miešaných nápojov pre veľkých aj malých a vychutnajte si drink priamo v bazéne s posedením! Doprajte si jedinečné osvieženie a relaxujte!


Zbojnícka koliba

Objavte u nás gastronomickú stránku Liptova. V tradičnom prostredí, inšpirovanom liptovskou dedinou,  nájdete pestrý výber tradičných jedál. Ak vám lepšie trávi na čerstvom vzduchu, radi vás obslúžime na vonkajšej terase.

Vychutnajte si čas strávený v štýlovom prostredí a potešte svoje chuťové poháriky. 

Ubytovaným hosťom tu radi naservírujeme jedlá podľa požiadaviek - od samostatných raňajok až po plnú penziu.

Viac informácií


 

OTVORENÉ LEN POČAS LETNEJ SEZÓNY

Pocit ako na palube výletnej lode pri Stredozemnom mori s kompletným servisom, avšak s benefitmi liptovskej prírody, výhľadmi na majestátny Kriváň, masív Choča, Chopok, či vodnú hladinu Liptovskej Mary. Nie však z kajuty na vlnách kolísajúcej sa lode, ale z novootvorenej reštaurácie Medrano v centre Tatralandie. Čaro outdoor života na vzduchu s nekonečnými výhľadmi a atmosférou dovolenky pri mori ocenia návštevníci tejto 400 miestnej reštaurácie v blízkosti letných bazénov.

Medrano má otvorené poschodie a je z neho prekrásny výhľad na ´liptovské more´. Zákazníci si môžu pochutnať na širokej ponuke čerstvých šalátov, tradičných slovenských jedál, ovocných štiav a dezertov. 


Hurricane bar

Hurricane bar je súčasťou simulátora Hurricane Factory s priamym výhľadom na veterný tunel. Ak čakáte na svoj let alebo ste ho už absolvovali Hurricane bar vás privíta a občerství širokou ponukou nápojov. Pohodlne sa usaďte a sledujte aké predstavenie vám predvedú inštruktori voľného pádu. 


Záhradné párty

Dlhé večery s priateľmi pri vínku a dobrej grilovačke. Voňavé mäsko či slaninka a praskajúci ohník. Večerné posedenie pod holým nebom s rodinou. Aj to môžete zažiť u nás. Na vaše prianie vám radi prichystáme drevo, založíme oheň a prinesieme tie najlepšie špeciality na grilovanie. Jediné, čo sa očakáva od vás, je byť dobre naladený a v kruhu blízkych a priateľov si užiť večer.